Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 45

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy angielskiego, tłumaczenia - Mobilny Angielski - Strona główna »

  Indywidualne i grupowe kursy języka angielskiego w wybranych przez naszych Kursantów miejscach na terenie Kielc i okolic. Zajmujemy się również tłumaczeniami.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk »

  Podróż w krainę wyobraźni.

  Stałym punktem dnia w Akademii jest kontakt dzieci z literaturą dla najmłodszych. Czytamy na głos ulubione bajki, wiersze, rymowanki i wyliczanki. Dzieci bardzo chętnie słuchają opowiadań obrazkowych, wierszyków.

  Zabawy wspomagające postęp dziecka.

  Metody wspomagające rozwój umysłowy dzieci:

  * zabawy utrwalające pojęcia dotyczące schematu ciała oprócz tego orientacji przestrzennej: „To jestem ja, to moja buzia, brzuch, plecy. Pytania kierowane do dzieci: Gdzie jest brzuch, gdzie są plecy?”

  * rozróżnienie pojęć: wysoko – nisko, przód – tył. Dzieci odpowiadały na pytania: gdzie jest podłoga? Wysoko, czy nisko? Gdzie jest sufit? Wysoko czy nisko? Pokaż dodatkowo powiedz (…)

  Zabawy z wykorzystaniem metody naśladownictwa, na przykład.:

  * gimnastyka buzi także języka
  * cmokanie wargami
  * dmuchanie na piórka także bańki mydlane

  Zabawy słuchowe:

  Polegają na słuchaniu dźwięków, jakie wydają różne przedmioty i instrumenty.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław »

  Przedstawiamy Państwu naszą ofertą, którą jest opieka nad dziećmi. Opiekujemy się dziecmi w każdym wieku. Naszą rolą jest oczywiście wspieranie prawidłowego rozwoju malucha, tak aby czuło się bezpiecznie i szczęśliwie- zadowolone z życia. Na tej stronie internetowej- kmbiedroneczki.pl prezentujemy nasz klub, który cieszy się najlepszą opinią wśród rodziców, którzy są zadowoleni z naszej niezwykle bogatej oferty tj: organizacji przyjęć urodzinowych, balów czy też dodatkowych zajęć dydaktycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym co robimy. Nasze usługi to nie tylko wysoka jakość, ale także korzystne ceny dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • nietradycyjne pomoce szkoleniowe - tablice interaktywne »

  Oferujemy Państwu różnorodne tablice interaktywne, w zależności od pragnień i rozmiaru pomieszczenia zrealizowane są one w technologiach elektromagnetycznej i na podczerwień. Wszystkie modele cechują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantujemy kilkuletnią gwarancję na tablice i pisaki. Prawdopodobnie iż głowisz się teraz, czym tak w istocie jest tablica interaktywna. To tablica wyglądająca podobnie do zwykłej, suchościeralnej tablicy szkolnej. Cały sekret tkwi w wykorzystaniu potencjału peceta i projektora. Na ekranie tablicy za pomocą rzutnika uwidoczniany jest obraz z komputera. Zależnie od użytej technologii, przy użyciu palca lub specjalnego długopisu, konsument dotyka tablicy, a jego wskaźnik działa tak, jak myszka komputerowa. Możesz w związku z tym uwidoczniać pewne rzeczy na rysunkach, przenosić zdjęcia, włączać fonię oraz dodatkowo w pełni monitorować dowolną aplikację!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Maturzysto masz dylemat jaki kierunek studiów wybrać ? Marzysz o prestiżowej uczelni ? Odwiedzając portal studentpolski.pl, który jest skierowany dla maturzystów zasięgniesz sprawdzonych informacji o konkursach dla studentów i wydarzeniach z różnych uczelni przeczytasz ciekawy artykuł.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technikum »

  Oficjalna witryna internetowa toruńskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych. Do naszego ZSE należą dwie szkoły - Technikum nr 1 oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1. Nasze technikum kształci - technik ekonomista i technik handlowiec. Dwuletnia Zasadnicza Szkoła Zawodowa kształci w zawodzie sprzedawca.
  W chwili obecnej uczniom szkoły gimnazjalnej proponujemy aż cztery specjalizacje w zawodzie "technik ekonomista" - bankowość, finanse i rachunkowość, zarządzanie małą firmą i organizację turystyki.
  Jeżeli zainteresowała Cię oferta edukacyjna naszej szkoły do zapraszamy to zapoznania się z www.promocja.zset.pl i www.rekrutacja.zset.pl.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące szkolenia elearningowe.
  Nasze wieloletnie doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu blizejwiedzy jest także wspieranie urzędników administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez elearning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą wiedzę pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia elearningowe to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowychumiejętności. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=110
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=129
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=124

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA obejmuje przedszkole i żłobek. Są to jednostki doskonale zorganizowane szczycące się zainteresowaniem coraz większej grupy rodziców. Warsztaty przebiegają pod obserwacją dobrze wykształconych pedagogów. Koncepcja wychowawcza Montessori, ucząca najmłodszych samodzielności, jest jedną z wielu skutecznych koncepcji, stosowanych przez zatrudnionych tu wychowawców. Na stronie internetowej przedstawiony jest plan dnia. Rodzice mogą mieć więc stałą kontrolę nad tym co robią ich dzieci. Pedagodzy wyprawiają urodziny dla dzieci na terenie Poznania. Można zlecić nie tylko zorganizowanie urodzin dla dzieci, też chrztu lub komunii na obszarze Poznania. Oprócz tego funkcjonuje - wewnątrz UNIWERSYTETU MALUSZKA w Poznaniu - szkoła rodzenia. Program gwarantuje zestawy ćwiczeń, zajęcia ze specjalistami.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Gliwice »

  Przedszkole to miejsce, w którym smyk zawiera pierwsze przyjaźnie, zdobywa fundamentalną wiedzę, jak również rozwija własną osobowość. Uczyńmy, by tenże okres stał się dla każdego dziecka czasem pamiętnym oraz wartościowym, w związku z tym zapraszamy do zapoznania się z propozycją, jaką przyszykowało Gliwickie przedszkole Stokrotka. U nas lekcje są prowadzone w małych grupach, zgodnie z podstawą programową MEN, przez doświadczone przedszkolanki. Z nami każdy berbeć będzie miał okazję brać udział w wielu fascynujących zajęciach, grach i zabawach, jakie bez wątpienia wpływają na integrację wszystkich przedszkolaków. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie www.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK Kraków »

  Szkoła nauki jazdy Relax przeprowadza naukę na kursy prawa jazdy w kategoriach B, B1, a także A i A1. Części praktyczne przeprowadzane są na autach marki Toyota Yaris i motorach Suzuki i Yamaha. Dodatkowo przy szkoleniach na prawko kategorii B parę godzin praktycznych prowadzonych jest na aucie z silnikiem benzynowym marki Chevrolet Aveo, tak, aby przystosować kursanta do jazdy na tym typie silnika. Ceny za szkolenie na prawo jazdy w kategorii A utrzymują się na stałym pułapie około 750 złotych. Natomiast ceny na prawo jazdy na cztery kółka to około 1000 złotych. OSK Relax często prowadzi kampanie promocyjne, dzięki którym kurs można odbyć w bardzo przystępnej cenie. Ośrodek Szkolenia Kierowców prowadzi również szkolenia dla ludzi niepełnosprawnych, od których nie jest wymagana dodatkowa wpłata. OSK Relax zaprasza do nauki również osoby anglojęzyczne. Szkoła jazdy Kraków Relax posiada własną salę wykładową znajdującą się w ścisłym centrum stolicy Małopolski. Szkoła nauki jazdy Relax zatrudnia świetnie wykwalifikowana kadrę instruktorską z kilkunastoletnim stażem.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
')