Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 108

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła policealna - atrakcyjne praktyki w kraju i za granicą »

  Naszym uczniom zapewniamy konsulting zawodowy oraz opcję odbycia praktyk i tym samym nabycia praktycznych zdolności. By umożliwić jak najwyższą jakość nauczania, kładziemy nacisk na doświadczenie, wysokie kompetencje i współczesne pomoce dydaktyczne. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych i odpowiednio zaopatrzonych aulach dydaktycznych. Sieć naszych szkół policealnych została utworzona po to żeby zapewnić każdemu jednakowy początek na rynku pracy. Szkoła policealna oferuje około 20 kierunków kompletnie przygotowujących do podjęcia zawodu czy te do kontynuowania nauki.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Łódź »

  Szkoła językowa Family School z Łodzi gwarantuje naukę języka angielskiego dla dzieci oraz młodzieży. Gwarantujemy skuteczną naukę w miłej a dodatkowo sympatycznej atmosferze. Naukę języka opieramy na nowoczesnych metodach nauczania. Stosujemy także autorskie metody nauczania języka oparte o wiedzę specjalistów oraz metodyków. Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach, dzięki temu lekcje mają wysoką efektywność nauczania języka. Prowadzimy także zajęcia dla dzieci z dysleksją. Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Szczecin »

  Jeżeli rozmyślasz o godziwej posadzie albo załapaniu się na wyśnione studia to powinieneś umieć język obcy. W współczesnym świecie jest to bezwzględnie żądane – angielski należy znać. Jeśli myślisz, że jesteś marny z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie abyś to zmienił. Nasza szkoła proponuje naukę na wszelkim poziomie. Angażujemy tylko doświadczonych nauczycieli – w ten sposób masz pewność, że efektywnie zużytkujesz czas na zajęciach. Przygotowujemy również osoby podchodzące do różnego typu testów takich jak choćby FCE. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – możesz napisać tam sprawdzian i zobaczyć na jakim poziomie się znajdujesz!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy w Tarnowie - jobTarnow.pl »

  Serwis dla pragnących podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności mieszkańców Tarnowa, sąsiednich okolic i nie tylko. Aktualne oferty specjalistycznych kursów, szkoleń i studiów podyplomowych. Baza szkół nauki jazdy w Tarnowie oraz szkół językowych w Tarnowie. Oferta edukacyjna szkół wyższych i policealnych. Oferty pracy. Możliwość dodania własnego kursu/szkolenia/oferty pracy za pomocą specjalnego formularza kontaktowego. Codzienna aktualizacja!

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Bydgoszcz »

  Sprawnie i skutecznie nauczysz się języka obcego w szkole językowej Perfekt w Bydgoszczy. Uczymy także języka niemieckiego i hiszpańskiego. Naukę języków prowadzimy od dawna. Z sukcesami naukę opieramy o uznaną metodę Callana. W naszej szkole uczy profesjonalna kadra pedagogów. W nauce kładziemy nacisk na aktualne i przydatne słownictwo. Pomagamy także w przygotowaniach do egzaminów kończących się certyfikatem.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dziecięcy Kraków »

  W ostatnim okresie można zauważyć, że otwiera się znacznie więcej gabinetów, w jakich podejmuje pacjentów psycholog dziecięcy. Kraków to miasto, w jakim nie brak tego rodzaju praktyków. Na swoistą uwagę zasługuje ten, który na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu Pozytywka. Więcej informacji na temat tych zajęć można znaleźć na stronie internetowej pozytywka.edu.pl. Okazuje się, że zainteresowanych nie brak, bo dużo dzieci boryka się z wielorakimi problemami, tkwiącymi gdzieś głęboko w ich umyśle. Frapującą opcją jest również psycholog rodzinny. Kraków to ośrodek miejski, w którym nie brak chętnych na terapię prowadzoną przez tego rodzaju specjalistę. Wedle szacunków kierunek ten będzie się utrzymywał przez kolejne piętnaście lat. Pozostaje mieć nadzieję, że odwiedziny u tego rodzaju ekspertów przyniosą owocne efekty.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dzieckiem Poznań »

  Uniwersytet Maluszka to placówka prowadząca pracę z maluchami przy zastosowaniu metod Montessori i nie tylko. Uniwersytet Maluszka Prywatny Żłobek Poznań stanowi punkt, gdzie można zostawiać własne pociechy licząc na zaplanowanie im atrakcyjnych zajęć. Żłobek Poznań obsługujący posiada bezpieczne zabawki i ma wykwalifikowany personel. Żłobek Poznań Perzycka 11 gwarantuje spotkania urodzinowe i nie tylko.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Kraków »

  Niektórzy z nas w młodych latach nie mogli kształcić się. Mieli nakaz iść do szkoły zawodowej, żeby dostać zawód i pójść do pracy. Lecz dzisiaj to nie jest problem. Możesz polepszyć swoje wykształcenie i rozpocząć kształcenie w liceum dla dorosłych. To liceum jest dopasowane do oczekiwań swych uczestników. Pomaga słuchaczom zredukować wszelkie luki przez to, że dodaje ilość godzin przedmiotów wymaganych. Podobne liceum więc zapewni Ci opcję nadrobienia zaległości z młodych lat. Takie prywatne liceum zapewnia swym słuchaczom poświadczenie o uzyskanym tytule. Z innym wykształceniem masz szansę na inne stanowisko pracy.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Suwałki »

  1. Czy twoje dziecko chce uczyć się języków obcych?

  2. A może ty chcesz rozpocząć naukę języka obcego (na to nigdy nie jest za późno) bądź może znasz już trochę np. angielski i chcesz sobie przypomnieć?

  Jak wiadomo na naukę nigdy nie jest za późno, nawet już osoby starsze coraz częściej zapisują się do różnych szkół, a to aby nauczyć się jakiegoś języka, a to aby zdobyć jakiś zawód itp. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia, liczy się tu czas i ochota do przyswajania wiedzy.

  Z kolei dzieci im wcześniej zaczynają naukę, tym lepiej, gdyż wtedy łatwiej przyswajają nowe informacje.

  Szkoła językowa Perfekt Suwałki zaprasza. Perfekt Suwałki to szkoła dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły podyplomowe, technikum, licea, kursy pedagogiczne »

  Szkoły średnie po szkole podstawowej, gimnazjum i szkole zawodowej.
  Jesteś niezadowolony z wyboru liceum? Przerwałeś naukę? Nic straconego! Nie ważne ile masz lat - zapisz się do Liceum dla Dorosłych w SKK. U nas maturę zdają wszyscy! Przyjmujemy od16 roku życia. Zapisz się już dziś – czekamy na Ciebie!!!
  Studium Kształcenia Kadr to firma funkcjonująca na rynku pedagogicznym od prawie dwudziestu lat. Wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, stale podnosi swoje kwalifikację, aby w należyty sposób podnosić wiedze słuchaczy. Sale dydaktyczne zaopatrzone w sprzęt audiowizualny. W budynkach znajdują się bogato wyposażone pracownie komputerowe oraz liczne pomoce naukowe sprzyjają efektywnej nauce.
  Oferujemy:
  • Szkoły policealne
  • Licea dla dorosłych
  • Kursy zawodowe
  • Kursy specjalistyczne
  • Studia podyplomowe
  • Technikum
  • Szkolenia dla nauczycieli
  Możemy Państwu zaoferować wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną – nasi nauczyciele mają nie tylko świetne referencje, ale również bogate doświadczenie dydaktyczne, dzięki czemu poziom przekazywanej wiedzy utrzymuje wysoki poziom. Łatwość w przyswajaniu treści nasi nauczyciele osiągają poprzez nowoczesne metody nauczania i wykorzystując bogate techniki multimedialne.
  Zostań słuchaczem!

  Data dodania: 08 08 2015 · szczegóły wpisu »
')