Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 71

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Edukacyjne Master, Szkoła języków obcych, Opole »

  Centrum Edukacyjne Master -szkoła językowa z Opola- oferuje kursy językowe z języka:
  angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego w mieście Opole jak i całym województwie.

  CE Master przygotowuje do najpopularniejszych egzaminów językowych:
  KET Key English Test,
  PET Preliminary English Test,
  FCE First Certificate in English,
  CAE Certificate in Advanced English,
  CPE Certificate of Proficiency in English,
  BEC1, BEC2, BEC3 Business English Certificate
  oferuje także kursy dla dzieci od lat 2, kursy wakacyjne, kursy języka biznesu oraz audyty językowe.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • nietradycyjne pomoce szkoleniowe - tablice interaktywne »

  Oferujemy Państwu różnorodne tablice interaktywne, w zależności od pragnień i rozmiaru pomieszczenia zrealizowane są one w technologiach elektromagnetycznej i na podczerwień. Wszystkie modele cechują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantujemy kilkuletnią gwarancję na tablice i pisaki. Prawdopodobnie iż głowisz się teraz, czym tak w istocie jest tablica interaktywna. To tablica wyglądająca podobnie do zwykłej, suchościeralnej tablicy szkolnej. Cały sekret tkwi w wykorzystaniu potencjału peceta i projektora. Na ekranie tablicy za pomocą rzutnika uwidoczniany jest obraz z komputera. Zależnie od użytej technologii, przy użyciu palca lub specjalnego długopisu, konsument dotyka tablicy, a jego wskaźnik działa tak, jak myszka komputerowa. Możesz w związku z tym uwidoczniać pewne rzeczy na rysunkach, przenosić zdjęcia, włączać fonię oraz dodatkowo w pełni monitorować dowolną aplikację!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna - atrakcyjne praktyki w kraju i za granicą »

  Naszym uczniom zapewniamy konsulting zawodowy oraz opcję odbycia praktyk i tym samym nabycia praktycznych zdolności. By umożliwić jak najwyższą jakość nauczania, kładziemy nacisk na doświadczenie, wysokie kompetencje i współczesne pomoce dydaktyczne. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych i odpowiednio zaopatrzonych aulach dydaktycznych. Sieć naszych szkół policealnych została utworzona po to żeby zapewnić każdemu jednakowy początek na rynku pracy. Szkoła policealna oferuje około 20 kierunków kompletnie przygotowujących do podjęcia zawodu czy te do kontynuowania nauki.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy w Tarnowie - jobTarnow.pl »

  Serwis dla pragnących podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności mieszkańców Tarnowa, sąsiednich okolic i nie tylko. Aktualne oferty specjalistycznych kursów, szkoleń i studiów podyplomowych. Baza szkół nauki jazdy w Tarnowie oraz szkół językowych w Tarnowie. Oferta edukacyjna szkół wyższych i policealnych. Oferty pracy. Możliwość dodania własnego kursu/szkolenia/oferty pracy za pomocą specjalnego formularza kontaktowego. Codzienna aktualizacja!

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dziecięcy Kraków »

  W ostatnim okresie można zauważyć, że otwiera się znacznie więcej gabinetów, w jakich podejmuje pacjentów psycholog dziecięcy. Kraków to miasto, w jakim nie brak tego rodzaju praktyków. Na swoistą uwagę zasługuje ten, który na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu Pozytywka. Więcej informacji na temat tych zajęć można znaleźć na stronie internetowej pozytywka.edu.pl. Okazuje się, że zainteresowanych nie brak, bo dużo dzieci boryka się z wielorakimi problemami, tkwiącymi gdzieś głęboko w ich umyśle. Frapującą opcją jest również psycholog rodzinny. Kraków to ośrodek miejski, w którym nie brak chętnych na terapię prowadzoną przez tego rodzaju specjalistę. Wedle szacunków kierunek ten będzie się utrzymywał przez kolejne piętnaście lat. Pozostaje mieć nadzieję, że odwiedziny u tego rodzaju ekspertów przyniosą owocne efekty.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Komorniki »

  Maluch do 3 roku życia rozwija się zaskakująco szybko. Nie ma wątpliwości, że właśnie wtedy jest okres na poznawanie otaczającego świata. W obecnych czasach rośnie liczba rodziców, którzy pragną oddać swoją pociechę do żłobka. Dzieje się to nie tylko z powodu chęci powrotu do pracy, ale także ze względu to, żeby dziecko rozwijało się prawidłowo. Najważniejsze są więc aspekty wychowawcze. Badania wskazują, iż maluch szybciej się rozwija w podobnej grupie rówieśniczej. Pociechy, które chodzą do żłobka poznają nowe otoczenie. Rozwijają w dodatku umiejętność kontaktów społecznych. Zabawa w grupie ma duże znaczenie w kolejnych stadiach rozwoju. Dzięki temu maluchy zdobywają większą pewność siebie, co procentuje w ich przyszłym życiu. Uczą się autorytetu dla osób dorosłych. Żłobek Luboń proponuje zajęcia dla maluchów. Zajęcia są prowadzone w sposób rzetelny, uwzględniając konkretny etap rozwoju malucha. Żłobki Luboń charakteryzują się wysokim poziomem prowadzenia zajęć.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dzieckiem Poznań »

  Uniwersytet Maluszka to placówka prowadząca pracę z maluchami przy zastosowaniu metod Montessori i nie tylko. Uniwersytet Maluszka Prywatny Żłobek Poznań stanowi punkt, gdzie można zostawiać własne pociechy licząc na zaplanowanie im atrakcyjnych zajęć. Żłobek Poznań obsługujący posiada bezpieczne zabawki i ma wykwalifikowany personel. Żłobek Poznań Perzycka 11 gwarantuje spotkania urodzinowe i nie tylko.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania »

  Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie to przewyborna szkoła wyższa.

  Ochrona środowiska studia warszawa, zarządzanie studia warszawa lub kosmetologia studia warszawa to tylko część doskonałych kierunków jakimi może pochwalić się szkoła.

  Absolwenci kierunku kosmetologia warszawa o specjalności wizaż studia potrafią określić i scharakteryzować rodzaj owalu twarzy z możliwością wykonywania modelarzu twarzy.

  Wychowankowie studiów inżynierskich na kierunku gospodarka przestrzenna studia warszawa usposobieni są na progres i zapoznanie z najnowszymi trendami projektowania przestrzennego.

  Absolwent studiów magisterskich na kierunku kosmetologia jest gotowy do pracy z lekarzem dermatologiem, a także do współpracy z firmami wytwarzającymi preparaty kosmetyczne, adresowania zespołem kosmetologów, nadzorowania przebiegu wykorzystywania kosmetyków i technik kosmetycznych także szkolenia kosmetyczne i kursów kosmetycznych.

  W Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie funkcjonuje aktywnie na poprawy sytuacji bytowej naszych studentów – stypendia socjalne warszawa.

  Podjęcie nauczania na kierunku zarządzanie studia ze specjalizacją small business studia warszawa pozwoli na nabycie wszystkich niezbędnych umiejętności, pozwalających na szybkie podejmowanie strategicznych decyzji.

  W ramach pierwszego z wydziałów uruchomione zostały studia podyplomowe warszawa na kierunkach: podologia studia warszawa, kosmetologia praktyczna, technologia kosmetyków studia warszawa, kosmeceutyki studia warszawa, dietetyka studia warszawa, zarządzanie w służbie zdrowia warszawa a także bhp studia warszawa. Studia podyplomowe na drugim z wydziałów ograniczają się do dwóch znakomitych i niepowtarzalnych kierunków, a mianowicie urbanistyka studia warszawa oraz management studia warszawa.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie »

  Społeczne Szkoły Muzyczne proponują naukę gry na pianinie, naukę gry na gitarze. Można w naszej szkole muzycznej uczyć się gry na instrumentach różnych. Zapraszamy dzieci młodzież, dorosłych do nauki na fortepianie, gitarze, skrzypcach, kontrabasie. Zajęcia rytmiki dla najmłodszych. Prowadzimy Szkołę Muzyczną I stopnia, Szkołę Muzyczną II stopnia i Szkołę Muzyki "Preludium". W Szkole Muzycznej I stopnia dzieci od 6 roku życia mogą zacząć swoją przygodę z nauką gry na wybranym instrumencie. Zajęcia są indywidualne i odbywają się popołudniami. Zajęcia z kształcenia słuchu, rytmiki, audycji muzycznych, zespołu wokalnego są zajęciami grupowymi. Grupy są nieliczne. Szkoła posiada własne instrumentarium. Budynek szkoły mieści się w centrum Szczecina. W Szkole Muzycznej II stopnia młodzież może kontynuować swoją naukę gry na instrumencie jak również pogłębiać wiedzę teoretyczną. Nasi uczniowie uczestniczą w konkursach, przeglądach na terenie miasta Szczecina jak i poza nim. Otrzymują Stypendia Artystyczne Prezydenta Miasta Szczecina. W Szkole Muzyki "Preludium" dzieci, młodzież i dorośli mogą kształcić się w zakresie nauki gry na instrumentach. W tej szkole programy nauczania dopasowane są do możliwości i zainteresowań każdego ucznia. Dzieci od 5 roku życia przygotowują się do dalszej nauki w szkole muzycznej w klasie przygotowawczej. Zapraszamy również dorosłych, gdyż na naukę nigdy nie jest za późno. W naszych szkołach nauka nie jest przymusem, ale przyjemnością. Pokazujemy, że uczenie się muzyki rozwija pamięć, spostrzegawczość i poszerza krąg zainteresowań. Panuje tutaj przyjazna atmosfera w której każdy czuje się dobrze. Zapraszamy wszystkich chętnych gdyż na naukę nigdy nie jest za późno. W naszej sali kameralnej nasi uczniowie koncertują z okazji różnych wydarzeń. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Suwałki »

  1. Czy twoje dziecko chce uczyć się języków obcych?

  2. A może ty chcesz rozpocząć naukę języka obcego (na to nigdy nie jest za późno) bądź może znasz już trochę np. angielski i chcesz sobie przypomnieć?

  Jak wiadomo na naukę nigdy nie jest za późno, nawet już osoby starsze coraz częściej zapisują się do różnych szkół, a to aby nauczyć się jakiegoś języka, a to aby zdobyć jakiś zawód itp. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia, liczy się tu czas i ochota do przyswajania wiedzy.

  Z kolei dzieci im wcześniej zaczynają naukę, tym lepiej, gdyż wtedy łatwiej przyswajają nowe informacje.

  Szkoła językowa Perfekt Suwałki zaprasza. Perfekt Suwałki to szkoła dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »
')