Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 107

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Street Magic »

  Polska wersja oficjalnej strony, Party devoted to artistic achievements of the Street Magic group,Witamy na stronie naszej grupy taneczno-wokalnej
  promujących młode utalentowane dzieci
  które na scenie potrafią zrobić prawdziwe show.

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Oświatowa - ZEST - O Agencji »

  Agencja Oświatowa - ZEST. Korepetycje, kursy, pisanie prac, rozwiązywanie zadań, prezentacje, Piotrków Tryb.Wierzymy, że słowo ZEST od kiedy jesteśmy na rynku staje się synonimem przyjemności z posiadania wiedzy. Agencja Oświatowa ZEST prowadzi zajęcia doszkalające ze wszystkich przedmiotów szkolnych i akademickich z dojazdem do Ucznia oraz w swojej placówce. Jesteśmy jedyną firmą w regionie tak kompleksowo świadczącą usługi z zakresu szkolnictwa. Swe zajęcia prowadzimy w nowych, doskonale wyposażonych salach wykładowych, a na Waszą na prośbę udzielimy korepetycji u Was w domu. Dodatkowo w oparciu o politykę prywatności naszych klientów proponujemy szeroką pomoc w takich czynnościach jak: pisanie prac dyplomowych, licencjackich i magisterskich, rozwiązywanie zadań z przedmiotów ścisłych oraz tworzenie prezentacji.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARCANA Lekcje rysunku i malarstwa w Toruniu »

  kursy i lekcje w pracowni ARCANA

  Zajęcia w pracowni plastycznej ARCANA odbywają się pod bacznym okiem artysty plastyka. W cenę wszystkich naszych lekcji wliczone są niezbędne materiały takie, jak papier, podobrazia malarskie, farby, ołówki i różnego rodzaju odczynniki potrzebne do zabezpieczania prac tworzonych przez naszych uczniów. Program zajęć ustalamy indywidualnie z każdym z uczniów dbając o jego rozwój artystyczny. Zapewniamy komfortowe warunki pracy. Do dyspozycji mamy ponad 70m² przestrzeni pracowni, oraz aneks kuchenny, gdzie można zrobić sobie przerwę od pracy.

  ARCANA Pracownia Plastyczna

  ul. Szeroka 7, Toruń 87-100
  nr. tel.: 783170155
  e-mail: arcana@arcana-pracownia.pl

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Policealna szkoła »

  W dzisiejszym świecie bez szkoły nie mamy co marzyć o zatrudnieniu. Jeżeli chciałbyś zwiększyć swoje kwalifikacje to namawiamy do poznania którejś z naszych szkół. Zatrudniamy tylko obeznanych fachowców, którzy przekażą Ci praktyczną wiedzę. Na naszej witrynie odszukasz zestawienie szkół, przeanalizuj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. Dajemy Ci niepowtarzalną szansę na przeobrażenie swojego życia! Prowadzimy także różnego typu kursy, na których możesz przyswoić sobie wartościowe umiejętności. Jeśli masz jakieś pytania to nie czekaj tylko zadzwoń do nas. Taka możliwość może się już nie przytrafić! Więcej szczegółów odnajdziesz na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Maturzysto masz dylemat jaki kierunek studiów wybrać ? Marzysz o prestiżowej uczelni ? Odwiedzając portal studentpolski.pl, który jest skierowany dla maturzystów zasięgniesz sprawdzonych informacji o konkursach dla studentów i wydarzeniach z różnych uczelni przeczytasz ciekawy artykuł.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dzieckiem Poznań »

  Uniwersytet Maluszka to placówka prowadząca pracę z maluchami przy zastosowaniu metod Montessori i nie tylko. Uniwersytet Maluszka Prywatny Żłobek Poznań stanowi punkt, gdzie można zostawiać własne pociechy licząc na zaplanowanie im atrakcyjnych zajęć. Żłobek Poznań obsługujący posiada bezpieczne zabawki i ma wykwalifikowany personel. Żłobek Poznań Perzycka 11 gwarantuje spotkania urodzinowe i nie tylko.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawo jazdy Kraków »

  Szkoła jazdy powstała w 1992 roku, a więc jest jedną z najstarszych w Krakowie, co dobitnie świadczy o powierzonym zaufaniu adeptów nauki jazdy do naszego ośrodka.
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sprint mieści się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 28A/15 w Krakowie. Szkoła jazdy Kraków przeprowadza naukę na prawo jazdy w kategoriach A, A1, B, a także B1. Ceny za kurs kategorii A zaczynają się od 799 PLN, a na kategorię B od 999 zł. Część praktyczna kategorii B przeprowadzana jest na autach marki Toyota Yaris. Ośrodek Szkolenia Kierowców zatrudnia tylko wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Do każdego kursanta instruktorzy podchodzą specjalnie. Szkoła jazdy posiada własną salę do prowadzenia wykładów.Do każdego kursanta instruktorzy podchodzą wybiórczo.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie SQL »

  Sqlpedia to serwis traktujący o tematyce bazodanowej i systemach opartych o jeden z najbardziej wydajnych na rynku produktów – Microsoft SQL Server.
  W naszym serwisie odszukasz wiele artykułów, publikacji opisujących wszystkie aspekty związane z językiem T-SQL, administracją baz na przykładzie SQL Server. Informacje o konstrukcji języka SQL, czy praktyczne metody pobierania danych do bazy z różnych środowisk (np. jak czytać Excela z wykorzystaniem SQL).
  Znajdziesz tutaj także, kurs SQL od podstaw, jednak napisany w niestandardowy sposób, podkreślający fundament SQL czyli matematyczną teorię zbiorów. Wszystkie poruszane przez nas tematy, staramy się tłumaczyć w sposób bardzo prosty a jednocześnie wyczerpujący temat.
  Jeśli, więc szukasz wyczerpującej wiedzy na temat np. administracji SQL Server lub programowania aplikacji bazodanowych – dobrze trafiłeś.
  Prowadzimy kursy T-SQL na terenie całego kraju, w każdej lokalizacji wskazanej przez Klienta. Zarówno w siedzibie jego firmy, czy w najlepszych centrach szkoleniowych.
  Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach SQL, które prowadzone są przez naszych doświadczonych trenerów. Dostarczamy najlepsze źródła i przybory szkoleniowe. Szkolenia T-SQL, które oferujemy, to nasze autorskie opracowania tematów poparte latami doświadczenia w edukacji a także praktyki.
  Prowadzimy współpracę z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi przeprowadzamy również kursy autoryzowane Microsoft dotyczące systemów baz danych SQL Server.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Ogólnokształcące Kraków »

  Jeżeli szukasz doskonałej szkoły dla Twojego potomstwa, trzeba zatroszczyć się o właściwy dobór szkoły ponadgimnazjalnej dla niego. Państwowe liceum nie da mu takich opcji jak szkoła prywatna. Zatem prywatne liceum jest idealnym wyborem. To liceum ogólnokształcące udostępnia idealne warunki edukacji, jakie możesz sobie zamarzyć dla własnych potomków. Wykwalifikowana kadra pedagogów nauczy ich do matury, co da młodzieży szansę na upragnione kierunki studiów. Liceum to także gwarantuje możliwość nauczenia się wielu języków obcych. To zapewni doskonały start w przyszłość Twym pociechom.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • OSK Katowice »

  Prawo jazdy Katowice to nie lada wyczyn dla młodych kursantów, pragnących jak najszybciej zdać i uzyskać prawo jazdy. Nauka jazdy Katowice niesie za sobą też różne niebezpieczeństwa, dlatego trzeba pamiętać by kursant wybrał szkołę na wysokim poziomie, co w wielu przypadkach nie jest adekwatne z wysoką ceną takich ośrodków szkoleniowych. Wysoką renomą, a mała ceną może pochwalić się OSK Olek w Katowicach, to jeden z, top ten" OSK Katowice. Szkolenie w tym ośrodku szkoleniowym jest przeprowadzana na wysokim poziomie co świadczy wysoka liczba zdawalności kursantów. Zapraszamy na naszą stronę www i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
')