Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 69

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Żłobek Gdańsk »

  Podróż w krainę wyobraźni.

  Stałym punktem dnia w Akademii jest kontakt dzieci z literaturą dla najmłodszych. Czytamy na głos ulubione bajki, wiersze, rymowanki i wyliczanki. Dzieci bardzo chętnie słuchają opowiadań obrazkowych, wierszyków.

  Zabawy wspomagające postęp dziecka.

  Metody wspomagające rozwój umysłowy dzieci:

  * zabawy utrwalające pojęcia dotyczące schematu ciała oprócz tego orientacji przestrzennej: „To jestem ja, to moja buzia, brzuch, plecy. Pytania kierowane do dzieci: Gdzie jest brzuch, gdzie są plecy?”

  * rozróżnienie pojęć: wysoko – nisko, przód – tył. Dzieci odpowiadały na pytania: gdzie jest podłoga? Wysoko, czy nisko? Gdzie jest sufit? Wysoko czy nisko? Pokaż dodatkowo powiedz (…)

  Zabawy z wykorzystaniem metody naśladownictwa, na przykład.:

  * gimnastyka buzi także języka
  * cmokanie wargami
  * dmuchanie na piórka także bańki mydlane

  Zabawy słuchowe:

  Polegają na słuchaniu dźwięków, jakie wydają różne przedmioty i instrumenty.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • English Club Reda - Szkoła języka angielskiego »

  English Club to nauka języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwarantujemy naukę w max. 8 osobowych grupach. Prowadzimy ciekawe zajęcia multimedialne z wykorzystaniem innowacyjnych metod nauczania. Posiadamy wykwalifikowana i kreatywną kadrę nauczycielską.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole SiedmiuKrasnoludkow.pl - Strona główna »

  Warszawskie przedszkole Siedmiukrasnoludkow - Naszym celem jest stworzenie Przedszkola, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata. Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w naszym życiu. To bajkowy czas, w którym to młody człowiek odkrywa świat, zaczyna zadawać wiele pytań, fascynuje się otaczającą rzeczywistością. Jesteśmy przy każdym dziecku, które tylko nas potrzebuje. Wiemy jak ważne są pierwsze lata życia, dlatego staramy się poprzez naszą pracę zrobić wszystko, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój. A pomaga nam w tym wykwalifikowana kadra pedagogiczna z wieloletnim doświadczeniem, a także przestronne w pełni wyposażone sale, zapewniające najlepsze warunki nauczania oraz umożliwiające swobodną zabawę dzieci. Specjalnie dobrane meble, zabawki oraz pomoce dydaktyczne posiadające atesty i dopuszczone do użytku w przedszkolu. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE ZACISZE Lublin ul. Cicha 8 »

  Przedszkole Zacisze Lublin ul. Cicha 8. "Zacisze" powstało z myślą o potrzebach dzieci, a także sprostaniu oczekiwań rodziców.
  Chcemy by każde dziecko czuło się u nas bezpieczne i rozumiane, by nasze dzieci radośnie
  i odważnie podejmowały nowe wyzwania, były twórcze i spontaniczne.
  Pragniemy być częścią świata widzianego oczyma dziecka, zapewnić mu dogodne warunki
  do wszechstronnego rozwoju i prosta ścieżką poprowadzić do kolejnego etapu edukacji.
  Ponadto nasza kadra zatroszczy się o największy skarb, jakim jest uśmiech dziecka.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy w Tarnowie - jobTarnow.pl »

  Serwis dla pragnących podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności mieszkańców Tarnowa, sąsiednich okolic i nie tylko. Aktualne oferty specjalistycznych kursów, szkoleń i studiów podyplomowych. Baza szkół nauki jazdy w Tarnowie oraz szkół językowych w Tarnowie. Oferta edukacyjna szkół wyższych i policealnych. Oferty pracy. Możliwość dodania własnego kursu/szkolenia/oferty pracy za pomocą specjalnego formularza kontaktowego. Codzienna aktualizacja!

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technikum »

  Oficjalna witryna internetowa toruńskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych. Do naszego ZSE należą dwie szkoły - Technikum nr 1 oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1. Nasze technikum kształci - technik ekonomista i technik handlowiec. Dwuletnia Zasadnicza Szkoła Zawodowa kształci w zawodzie sprzedawca.
  W chwili obecnej uczniom szkoły gimnazjalnej proponujemy aż cztery specjalizacje w zawodzie "technik ekonomista" - bankowość, finanse i rachunkowość, zarządzanie małą firmą i organizację turystyki.
  Jeżeli zainteresowała Cię oferta edukacyjna naszej szkoły do zapraszamy to zapoznania się z www.promocja.zset.pl i www.rekrutacja.zset.pl.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • AZIU | Szkoła »

  Po ukończeniu liceum wiele młodych ludzi zastanawia się nad tym, co dalej zrobić ze swoim życiem. Nie jest to łatwa decyzja, tym bardziej, że wybory w tym czasie decydują o dalszej drodze i o kolejnych wyborach. Trzeba dobrze się zastanowić, czy na przykład szkoła kosmetyczna, Poznań jest właściwym wyborem, czy my jesteśmy odpowiednim kandydatem do tej szkoły i czy miasto nie jest przypadkowe. Na początku warto skorzystać z oferty jednego z kursów polecanych przez jedną ze szkół, na przykład AZIU, czyli Akademię Zdrowia i Urody – czyli wspomniana wyżej szkoła kosmetyczna. Poznań, w którym odnajdziemy tę akademie, to piękne miasto, ale czy nie będziemy zbyt daleko od rodziny, kształcąc się właśnie tam? Zanim zdecydujemy się na dwa lata nauki w tej szkole, spróbujmy zacząć od mniejszych kroków i sprawdzić się, zapisując na wybrane kursy kosmetyczne – Poznań, a szczególnie wyżej wymieniona szkoła oferuje ich bardzo dużo. W czasie odbywania kursu masz szansę zapoznać się z kadrą, poziomem nauczania i wyposażeniem pracowni, a przede wszystkim rozwinąć swoje zdolności. Kurs pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego dla dzieci »

  Zapraszamy do zakupu specjalnego zestawu materiałów szkoleniowych, które zastąpią pospolite już metody uczenia języka angielskiego dla dzieci. Cały pakiet obejmuje program nauki, na który zwyczajnie trzeba by było poświęcić dwa lata, natomiast my gwarantujemy, że dziecko przyswoi tę samą wiedzę trzy razy szybciej i skuteczniej. Nie pobieramy opłaty za przesyłkę. W cenę wliczone są tylko i wyłącznie podręczniki do których dołączamy rzecz jasna płyty ze słówkami i rozmówkami. Zaufało nam wielu klientów. Ich opinie możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej, która ponownie zaczęła być aktywna od około dwóch tygodni. Zachęcamy również do zadawania pytań drogą mailową, na wszystkie postaramy się odpowiedzieć w ciągu dwudziestu czterech godzin. W razie gdyby pojawił sie problem na łączach można również zadzwonić do naszego biura obsługi klienta, gdzie połączycie się Państwo z doradcą, który chętnie udzieli wszelkich informacji dotyczących zajęć dla dzieci i każdych innych według uznania.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Test IQ Darmowy »

  Test IQ za darmo - brzmi dziwnie? Nic z tych rzeczy! W naszym portalu udostępniamy internautom całkowicie darmowy Test IQ. Jakość IQ Test dowodzą ogromne ilości zadowolonych internautów. Dzięki niezliczonej liczbie przetestowanych odwiedzających, test iq dopracowaliśmy do perfekcji. Zapewniamy, że wynik który otrzymasz będzie prawdziwie przedstawiał twój realny iloraz inteligencji. Przyjaciele pochwalili Ci się ilorazem inteligencji? Nie masz zamiaru być gorszy, jednak nie zamierzasz wybrać się na badanie Mensy lub wydawać 31 zł za sms-a? Tego oto testu IQ poszukiwałeś! Nie pobieramy opłat za wykonanie testu, jednakże to nie oznacza, że nasz IQ Test jakością ustępuje odpowiednikom. Wręcz na odwrót! Obsługa portalu jest ogromnie intuicyjna, wystarczy zaledwie pojedyncze kliknięcie, by zacząć rozwiązywanie testu iq. Wynik jaki dostaniesz, będzie na poziomie iq testu Mensa, za sprawą bardzo zaawansowanych skryptów dobierania ilorazu inteligencji. Nie marnuj czasu, odwiedź nasz portal i zbadaj swoje iq bezpłatnie już teraz!

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Rzeszów »

  Dobra opieka dla dzieci to taka jeśli oprócz bezpieczeństwa, nasz maluch ma zapewnione interesujące zabawy, które nei tylko uczą ale także edukują. My zapewniamy oba te aspekty. Tworzymy małe grupy dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Nasze przedszkoel otwarte jest od 6. 30 do 19. 00

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
')