Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 108

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Street Magic »

  Polska wersja oficjalnej strony, Party devoted to artistic achievements of the Street Magic group,Witamy na stronie naszej grupy taneczno-wokalnej
  promujących młode utalentowane dzieci
  które na scenie potrafią zrobić prawdziwe show.

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Poznań »

  Klub Malucha wesołe Nutki z Poznania zaprasza wszystkie dzieci w wieku żłobka oraz przedszkola. Oferujemy miłą i troskliwą opiekę połączoną z rozwojem talentów dzieci dzięki autorskiemu programowi, który łączy taniec, muzykę oraz literaturę. Nasze dzieci dzięki zajęciom prowadzonym w 2 językach (polskim i angielskim) mogą łatwo i szybko przyswoić sobie ich podstawowe zasady.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Gołuchowicach »

  Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Gołuchowicach
  Gołuchowice
  Specjalny Ośrodek Wychowawczy to publiczna placówka o charakterze koedukacyjnym, przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 24 lat, które wymagają stosowania specjalnej opieki ze względu na występujące niepełnosprawności lub zagrożenia niedostosowaniem społecznym i patologią.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Jerzmanowicach »


  Domowe Przedszkole Niepubliczne w Jerzmanowicach.
  Nasza placówka jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom profesjonalną opiekę i edukację
  oraz radość i bezpieczeństwo. Zapewniamy ciekawy program edukacyjny, dzięki któremu
  Państwa dzieciaki zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w dorosłym życiu.
  Nauczyciele czuwają nad prawidłowym rozwojem dzieci, uwzględniając ich potrzeby emocjonalne,
  społeczne i fizyczne.
  Zapraszamy Państwa do obejrzenia strony internetowej naszego przedszkola www.domowejerzmanowice.pl
  przedszkole w Jerzmanowicach

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • nietradycyjne pomoce szkoleniowe - tablice interaktywne »

  Oferujemy Państwu różnorodne tablice interaktywne, w zależności od pragnień i rozmiaru pomieszczenia zrealizowane są one w technologiach elektromagnetycznej i na podczerwień. Wszystkie modele cechują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantujemy kilkuletnią gwarancję na tablice i pisaki. Prawdopodobnie iż głowisz się teraz, czym tak w istocie jest tablica interaktywna. To tablica wyglądająca podobnie do zwykłej, suchościeralnej tablicy szkolnej. Cały sekret tkwi w wykorzystaniu potencjału peceta i projektora. Na ekranie tablicy za pomocą rzutnika uwidoczniany jest obraz z komputera. Zależnie od użytej technologii, przy użyciu palca lub specjalnego długopisu, konsument dotyka tablicy, a jego wskaźnik działa tak, jak myszka komputerowa. Możesz w związku z tym uwidoczniać pewne rzeczy na rysunkach, przenosić zdjęcia, włączać fonię oraz dodatkowo w pełni monitorować dowolną aplikację!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Katowice »

  Czym jest wesoly-przedszkolak.pl? Wesoly-przedszkolak.pl to Przedszkole Niepubliczne które nazywa się Akademia Wesołego Przedszkolaka. Przedszkole Katowice to miejsce bardzo życzliwe dla każdego dziecka. Akademia Wesołego Przedszkolaka pozwala dziecku rozwijać swoje zdolności. Przedszkola w Katowicach spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz higieny. Kadra tego przedszkola to zawodowi pracownicy, którzy posiadają znakomite podejście do dzieci. Dzieci w Akademii Wesołego Przedszkola od początku uczą się poprzez zabawę języka angielskiego. Wesoly-przedszkolak.pl uczy też tolerancji wobec innych, ekologii, stosowania zasad savoir-vivre, uśmiechu, zadowolenia z każdej dobrej rzeczy jak również wiary w osiąganiu nowych umiejętności.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawo jazdy Kraków »

  Szkoła jazdy powstała w 1992 roku, a więc jest jedną z najstarszych w Krakowie, co dobitnie świadczy o powierzonym zaufaniu adeptów nauki jazdy do naszego ośrodka.
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sprint mieści się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 28A/15 w Krakowie. Szkoła jazdy Kraków przeprowadza naukę na prawo jazdy w kategoriach A, A1, B, a także B1. Ceny za kurs kategorii A zaczynają się od 799 PLN, a na kategorię B od 999 zł. Część praktyczna kategorii B przeprowadzana jest na autach marki Toyota Yaris. Ośrodek Szkolenia Kierowców zatrudnia tylko wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Do każdego kursanta instruktorzy podchodzą specjalnie. Szkoła jazdy posiada własną salę do prowadzenia wykładów.Do każdego kursanta instruktorzy podchodzą wybiórczo.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kielce »

  Zapraszamy na kursy albo korepetycje Angielski Kielce i okolica, realizowane osobiście, a oprócz tego według wymagań kursantów. Pomagamy uczniom szkół głównych, gimnazjów i szkół średnich, a również osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w niedużych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą przyjemnością. Z nami osiągniesz znakomite rezultaty w niedługim czasie, a język brytyjski stanie się Twoim hobby! angielski Kielce z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do klienta pod wskazany adres, a naszą specjalnością są kursy i korepetycje z języka angielskiego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm/spółek/korporacji, jak i klientów indywidualnych - każdego, kto preferuje skutecznie poznać język brytyjski albo podszlifować własne kwalifikacji. Wykorzystujemy autorskie kody nauczania, oryginalną metodykę, a oprócz tego multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Angielski Kielce z Best4you z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do kontrahenta pod wskazany adres, a naszą specjalnością są szkolenia i korepetycje z języka angielskiego

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Olsztyn »

  Jesteśmy szkołą działającą na olsztyńskim rynku. W naszej ofercie można znaleźć naukę języka włoskiego, rosyjskiego oraz hiszpańskiego. Zapewniamy kadrę nauczycieli, dogodne warunki nauki i miłą atmosferę. Nasza szkoła językowa umożliwia zarówno naukę w grupach jak i zajęcia indywidualne. Nasi wykładowcy przygotują Cię do egzaminów z:Certificate in Advanced English (CAE), International English Language Testing System (IELTS) oraz Business English Certificate (BEC) Preliminary.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobre gimnazjum w Warszawie »

  Dobre gimnazjum warszawa - Gimnazjum Nr 9 - to szkoła znajdująca się na Mokotowie, znajduje się w czołówce rankingu warszawskich szkół. Na wspólny sukces pracuje nie tylko ciało pedagogiczne, tylko również uczniowie oraz pozostali pracownicy szkoły. Atmosfera panująca w szkole sprzyja rozwojowi oraz efektywnej nauce, dookoła budynku znajdziemy dużo terenów zielonych, co sprawia, że przebywanie w nim staje się jeszcze bardziej przyjemne.

  Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »
')