Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 42

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Żłobek Gdańsk »

  Podróż w krainę wyobraźni.

  Stałym punktem dnia w Akademii jest kontakt dzieci z literaturą dla najmłodszych. Czytamy na głos ulubione bajki, wiersze, rymowanki i wyliczanki. Dzieci bardzo chętnie słuchają opowiadań obrazkowych, wierszyków.

  Zabawy wspomagające postęp dziecka.

  Metody wspomagające rozwój umysłowy dzieci:

  * zabawy utrwalające pojęcia dotyczące schematu ciała oprócz tego orientacji przestrzennej: „To jestem ja, to moja buzia, brzuch, plecy. Pytania kierowane do dzieci: Gdzie jest brzuch, gdzie są plecy?”

  * rozróżnienie pojęć: wysoko – nisko, przód – tył. Dzieci odpowiadały na pytania: gdzie jest podłoga? Wysoko, czy nisko? Gdzie jest sufit? Wysoko czy nisko? Pokaż dodatkowo powiedz (…)

  Zabawy z wykorzystaniem metody naśladownictwa, na przykład.:

  * gimnastyka buzi także języka
  * cmokanie wargami
  * dmuchanie na piórka także bańki mydlane

  Zabawy słuchowe:

  Polegają na słuchaniu dźwięków, jakie wydają różne przedmioty i instrumenty.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • English Club Reda - Szkoła języka angielskiego »

  English Club to nauka języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwarantujemy naukę w max. 8 osobowych grupach. Prowadzimy ciekawe zajęcia multimedialne z wykorzystaniem innowacyjnych metod nauczania. Posiadamy wykwalifikowana i kreatywną kadrę nauczycielską.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Bydgoszcz »

  Sprawnie i skutecznie nauczysz się języka obcego w szkole językowej Perfekt w Bydgoszczy. Uczymy także języka niemieckiego i hiszpańskiego. Naukę języków prowadzimy od dawna. Z sukcesami naukę opieramy o uznaną metodę Callana. W naszej szkole uczy profesjonalna kadra pedagogów. W nauce kładziemy nacisk na aktualne i przydatne słownictwo. Pomagamy także w przygotowaniach do egzaminów kończących się certyfikatem.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technikum »

  Oficjalna witryna internetowa toruńskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych. Do naszego ZSE należą dwie szkoły - Technikum nr 1 oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1. Nasze technikum kształci - technik ekonomista i technik handlowiec. Dwuletnia Zasadnicza Szkoła Zawodowa kształci w zawodzie sprzedawca.
  W chwili obecnej uczniom szkoły gimnazjalnej proponujemy aż cztery specjalizacje w zawodzie "technik ekonomista" - bankowość, finanse i rachunkowość, zarządzanie małą firmą i organizację turystyki.
  Jeżeli zainteresowała Cię oferta edukacyjna naszej szkoły do zapraszamy to zapoznania się z www.promocja.zset.pl i www.rekrutacja.zset.pl.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • AZIU | Szkoła »

  Po ukończeniu liceum wiele młodych ludzi zastanawia się nad tym, co dalej zrobić ze swoim życiem. Nie jest to łatwa decyzja, tym bardziej, że wybory w tym czasie decydują o dalszej drodze i o kolejnych wyborach. Trzeba dobrze się zastanowić, czy na przykład szkoła kosmetyczna, Poznań jest właściwym wyborem, czy my jesteśmy odpowiednim kandydatem do tej szkoły i czy miasto nie jest przypadkowe. Na początku warto skorzystać z oferty jednego z kursów polecanych przez jedną ze szkół, na przykład AZIU, czyli Akademię Zdrowia i Urody – czyli wspomniana wyżej szkoła kosmetyczna. Poznań, w którym odnajdziemy tę akademie, to piękne miasto, ale czy nie będziemy zbyt daleko od rodziny, kształcąc się właśnie tam? Zanim zdecydujemy się na dwa lata nauki w tej szkole, spróbujmy zacząć od mniejszych kroków i sprawdzić się, zapisując na wybrane kursy kosmetyczne – Poznań, a szczególnie wyżej wymieniona szkoła oferuje ich bardzo dużo. W czasie odbywania kursu masz szansę zapoznać się z kadrą, poziomem nauczania i wyposażeniem pracowni, a przede wszystkim rozwinąć swoje zdolności. Kurs pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane place zabaw »

  Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Rignpol jest jednym z większych producentów placów zabaw w Polsce i w Europie. Ringpol wyróżnia się zarówno na rodzimym rynku a także w krajach Ukraina.Podstawowa linia produkcyjna to głównie fragmenty dla placów zabaw takie jak: huśtawki, bujaki, wieże, ścianki wspinaczkowe czy też poręcze. Nie sposób wymienić wszystkich fragmenty, których jest bardzo dużo. Istotne jest to że Ringpol zatrudnia grafików, którzy nieprzerwanie pracują nad nowymi produktami, które rozwiną produkty firmy Ringpol.W serwisie firmy można znaleźć bogate w szczegóły informacje odnośnie danego elementu oraz gotowe do wykonania zestawy, place zabaw dla dzieci.Elementy produkowane przez firmę mają jeszcze jedną zaletę, czyli są skonstruowane tak, że mogą być dowolnie kojarzone z pozostałymi elementami tworząc jedyne w swoim rodzaju place zabaw z atestem dla dzieci. Całość jest zależne przede wszystkim od nachylenia terenu na którym ma powstać plac zabaw jak również od wielkości budżetu developera.Strona firmy Ringpol posiada wiele certyfikatów oraz atestów co jest jej kolejnym korzyścią, a wiadomo, że jeżeli chodzi o bezpieczeństwo dzieci to, każda taka opinia jest ogromnie znacząca.Firma wspomaga szkoły i przedszkola w Rządowym programie Radosna Szkoła, który to pozwala na pozyskanie dofinansowania do placów zabaw z bezpieczną nawierzchnią.Kompleksowość to stwierdzenie, które bez wątpienia cechuje sposób działania firmy Ringpol. Projektanci jako pierwsze przeprowadzają analizę placu budowy a później tworzą projekt i dają do wglądu klientowi optymalne propozycję. Jeżeli poszukują Państwo firmy z dużym doświadczeniem i sprawnej to bezsprzecznie Ringpol jest godne uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami placów zabaw dostępnymi na stronę firmy, to z pewnością ostatecznie przekona Państwa do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawo jazdy Kraków »

  Szkoła jazdy powstała w 1992 roku, a więc jest jedną z najstarszych w Krakowie, co dobitnie świadczy o powierzonym zaufaniu adeptów nauki jazdy do naszego ośrodka.
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sprint mieści się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 28A/15 w Krakowie. Szkoła jazdy Kraków przeprowadza naukę na prawo jazdy w kategoriach A, A1, B, a także B1. Ceny za kurs kategorii A zaczynają się od 799 PLN, a na kategorię B od 999 zł. Część praktyczna kategorii B przeprowadzana jest na autach marki Toyota Yaris. Ośrodek Szkolenia Kierowców zatrudnia tylko wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Do każdego kursanta instruktorzy podchodzą specjalnie. Szkoła jazdy posiada własną salę do prowadzenia wykładów.Do każdego kursanta instruktorzy podchodzą wybiórczo.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • EKOSZKOŁA - zielone szkoły, wycieczki szkolne, szkoły przetrwania »

  Organizujemy najciekawsze Wycieczki Szkolne na Jurze. Prowadzimy:- eksplorację jaskiń z wykorzystaniem sprzętu speleologicznego. - zajęcia z linami i podstawowym sprzętem alpinistycznym - terenowe wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem PTTK- spacery po okolicy z uwzględnieniem zajęć z biologii - gry terenowe wykorzystująca kompas i mapę - zajęcia muzyczne i plastyczne - zajęcia z Pierwszej Pomocy i Przysposobienia Obronnego- i inne: aquazorbing, paintball, kajakarstwo. Nasze zajęcia są zawsze interesujące a przede wszystkim bezpieczne. Nasze lekcje prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, ratownicy medyczni i pedagodzy. www.zieloneszkoly.czest.pl - Zielone Szkoły www.motywacja.com - Grupa Motywacja www.eatevent.pl - Catering na Zielonych Szkołach

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Ogólnokształcące Kraków »

  Jeżeli szukasz doskonałej szkoły dla Twojego potomstwa, trzeba zatroszczyć się o właściwy dobór szkoły ponadgimnazjalnej dla niego. Państwowe liceum nie da mu takich opcji jak szkoła prywatna. Zatem prywatne liceum jest idealnym wyborem. To liceum ogólnokształcące udostępnia idealne warunki edukacji, jakie możesz sobie zamarzyć dla własnych potomków. Wykwalifikowana kadra pedagogów nauczy ich do matury, co da młodzieży szansę na upragnione kierunki studiów. Liceum to także gwarantuje możliwość nauczenia się wielu języków obcych. To zapewni doskonały start w przyszłość Twym pociechom.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny kurs angielskiego »

  Nauka języka nie jest prosta, wymaga przyswojenia reguł rządzących tym językiem jak również szeregu nowych słów. Zorganizowane kursy oferuje szkoła językowa (Gdańsk), prowadząca zajęcia w nieznacznych grupach jak również indywidualnie. Szkoła angielskiego (Warszawa Śródmieście) prowadzi kursy na różnych poziomach nauczania, przeprowadzając poprzednio test mający za zadanie przydzielić osobę do adekwatnej grup. Angielski (Warszawa Śródmieście) jest wówczas przyswajany z większą skutecznością i bez kompleksu, że nie dorasta się do któregoś poziomu. Kurs angielskiego online jest opcją dla osób zapracowanych, lecz na tyle systematycznych, że będą potrafili w lokalu mieszkalnego czy między innymi zajęciami odbyć lekcję.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
')