Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 73

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Żłobek Gdańsk »

  Podróż w krainę wyobraźni.

  Stałym punktem dnia w Akademii jest kontakt dzieci z literaturą dla najmłodszych. Czytamy na głos ulubione bajki, wiersze, rymowanki i wyliczanki. Dzieci bardzo chętnie słuchają opowiadań obrazkowych, wierszyków.

  Zabawy wspomagające postęp dziecka.

  Metody wspomagające rozwój umysłowy dzieci:

  * zabawy utrwalające pojęcia dotyczące schematu ciała oprócz tego orientacji przestrzennej: „To jestem ja, to moja buzia, brzuch, plecy. Pytania kierowane do dzieci: Gdzie jest brzuch, gdzie są plecy?”

  * rozróżnienie pojęć: wysoko – nisko, przód – tył. Dzieci odpowiadały na pytania: gdzie jest podłoga? Wysoko, czy nisko? Gdzie jest sufit? Wysoko czy nisko? Pokaż dodatkowo powiedz (…)

  Zabawy z wykorzystaniem metody naśladownictwa, na przykład.:

  * gimnastyka buzi także języka
  * cmokanie wargami
  * dmuchanie na piórka także bańki mydlane

  Zabawy słuchowe:

  Polegają na słuchaniu dźwięków, jakie wydają różne przedmioty i instrumenty.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • English Club Reda - Szkoła języka angielskiego »

  English Club to nauka języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwarantujemy naukę w max. 8 osobowych grupach. Prowadzimy ciekawe zajęcia multimedialne z wykorzystaniem innowacyjnych metod nauczania. Posiadamy wykwalifikowana i kreatywną kadrę nauczycielską.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Językowe w Olkuszu »


  Z myślą o wszechstronnym rozwoju Państwa pociech stworzyliśmy przedszkole, w którym panuje rodzinna atmosfera.Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalowe.
  Pedagodzy czuwają nad prawidłowym rozwojem dzieci, uwzględniając ich potrzeby emocjonalne, społeczne i fizyczne. Dzięki temu przedszkolaki mogą same obserwować, badać i poznawać
  świat, a także tworzyć i nawiązywać kontakty z rówieśnikami.
  Zapraszamy Państwa do obejrzenia strony internetowej naszego przedszkola

  przedszkola w Olkuszu

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław »

  Przedstawiamy Państwu naszą ofertą, którą jest opieka nad dziećmi. Opiekujemy się dziecmi w każdym wieku. Naszą rolą jest oczywiście wspieranie prawidłowego rozwoju malucha, tak aby czuło się bezpiecznie i szczęśliwie- zadowolone z życia. Na tej stronie internetowej- kmbiedroneczki.pl prezentujemy nasz klub, który cieszy się najlepszą opinią wśród rodziców, którzy są zadowoleni z naszej niezwykle bogatej oferty tj: organizacji przyjęć urodzinowych, balów czy też dodatkowych zajęć dydaktycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym co robimy. Nasze usługi to nie tylko wysoka jakość, ale także korzystne ceny dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE ZACISZE Lublin ul. Cicha 8 »

  Przedszkole Zacisze Lublin ul. Cicha 8. "Zacisze" powstało z myślą o potrzebach dzieci, a także sprostaniu oczekiwań rodziców.
  Chcemy by każde dziecko czuło się u nas bezpieczne i rozumiane, by nasze dzieci radośnie
  i odważnie podejmowały nowe wyzwania, były twórcze i spontaniczne.
  Pragniemy być częścią świata widzianego oczyma dziecka, zapewnić mu dogodne warunki
  do wszechstronnego rozwoju i prosta ścieżką poprowadzić do kolejnego etapu edukacji.
  Ponadto nasza kadra zatroszczy się o największy skarb, jakim jest uśmiech dziecka.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lider - Szkoła Jazdy | Prawo Jazdy | Nauka Jazdy | Kurs Jazdy | Poznań »

  Żyjemy w czasach, w których potrzeba szybkiego przemieszczania jest niezmiernie istotna. Mieszkając w tak dużym mieście jak Poznań, niekiedy konieczność dostania się z jednej części do drugiej przy pomocy komunikacji miejskiej zajmuje niekiedy bardzo dużo czasu. Dlatego, tak wiele osób obecnie decyduje się na zrobienie kursu prawa jazdy, aby właśnie zaoszczędzić czas i szybko przemieszczać się po ulicach. Ośrodek szkolenia kierowców Lider Poznań to szkoła jazdy z wieloletnim stażem i doświadczeniem w przygotowywaniu kursantów do przyszłego jeżdżenia po polskich drogach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu OSK LIDER Poznań potrafi doskonale sprostać wymaganiom obecnego systemu szkolenia kierowców i w odpowiedni sposób przygotować Cię do zdania egzaminu na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Nauka jazdy odbywa się po ulicach miasta Poznań, o każdej porze dnia. Chcemy, aby nasi kursanci radzili sobie w każdej sytuacji na drodze, dl

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące szkolenia elearningowe.
  Nasze wieloletnie doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu blizejwiedzy jest także wspieranie urzędników administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez elearning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą wiedzę pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia elearningowe to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowychumiejętności. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=110
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=129
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=124

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Poznań »

  Maluchy z pewnością wymagają właściwej opieki. Przedszkole Poznań jest ją w stanie w pełni zapewnić. Prywatne przedszkole Poznań ma wyszkoloną kadrę pracowniczą, która zajmuje się maluchami z pełnym poświęceniem i oddaniem. Swoje obowiązki na Uniwersytecie Maluszka realizują z przyjemnością. Istnieje możliwość konsultacji z psychologiem, logopedą, stomatologiem. W propozycji przedszkola są również zajęcia plastyczne, muzykoterapia, matematyka.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum Kraków »

  Krakowskie gimnazjum prywatne aspiruje do najbardziej prestiżowego gimnazjum w Polsce, które wykształci Twoją pociechę. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogów, mamy sposobność dopasowaćzajęcia do zainteresowań i poziomu naszych uczniów. Uczniowie które wykazują się na zajęciach i mają szerokie zainteresowania mogą liczyć na stypendia naukowe. Wszyscy nauczyciele naszego prywatnego gimnazjum perfekcyjnie radzą sobie z dziećmi, które mają trudności w nauce. Nasze gimnazjum jako nieliczne idealnie przygotuje Twoje dziecko do egzaminu gimnazjalnego oraz dodatkowo do przyszłej edukacji w szkole ponadgimnazjalnej. Osoby zainteresowane językami obcymi mają sposobność nauki w wielu językach. Dostępne są również specjalne kursy dla spragnionych szybszego rozwoju w poznawaniu języków. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą programową naszego gimnazjum. Zapraszamy serdecznie przyszłych i obecnych uczniów jak również rodziców.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • EKOSZKOŁA - zielone szkoły, wycieczki szkolne, szkoły przetrwania »

  Organizujemy najciekawsze Wycieczki Szkolne na Jurze. Prowadzimy:- eksplorację jaskiń z wykorzystaniem sprzętu speleologicznego. - zajęcia z linami i podstawowym sprzętem alpinistycznym - terenowe wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem PTTK- spacery po okolicy z uwzględnieniem zajęć z biologii - gry terenowe wykorzystująca kompas i mapę - zajęcia muzyczne i plastyczne - zajęcia z Pierwszej Pomocy i Przysposobienia Obronnego- i inne: aquazorbing, paintball, kajakarstwo. Nasze zajęcia są zawsze interesujące a przede wszystkim bezpieczne. Nasze lekcje prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, ratownicy medyczni i pedagodzy. www.zieloneszkoly.czest.pl - Zielone Szkoły www.motywacja.com - Grupa Motywacja www.eatevent.pl - Catering na Zielonych Szkołach

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
')