Żłobek Częstochowa - 2mama

Żłobek Częstochowa - 2mama Prezentowane przedszkole w Częstochowie pod nazwą 2mama posiada wyspecjalizowaną i przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Pewnie jako rodzic nie raz zastanawiałeś się do jakiego przedszkola bądź żłobka zapiszesz swoje dziecko. chcąc zapewnić swojemu dziecku porządnie przygotowane przedszkole lub żłobek, warto zobaczyć co dana placówka oferuje. Wszelkie informacje o naszej placówce znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.2mama.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.2mama.pl:

Żłobek Częstochowa - 2mama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 108

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja Oświatowa - ZEST - O Agencji »

  Agencja Oświatowa - ZEST. Korepetycje, kursy, pisanie prac, rozwiązywanie zadań, prezentacje, Piotrków Tryb.Wierzymy, że słowo ZEST od kiedy jesteśmy na rynku staje się synonimem przyjemności z posiadania wiedzy. Agencja Oświatowa ZEST prowadzi zajęcia doszkalające ze wszystkich przedmiotów szkolnych i akademickich z dojazdem do Ucznia oraz w swojej placówce. Jesteśmy jedyną firmą w regionie tak kompleksowo świadczącą usługi z zakresu szkolnictwa. Swe zajęcia prowadzimy w nowych, doskonale wyposażonych salach wykładowych, a na Waszą na prośbę udzielimy korepetycji u Was w domu. Dodatkowo w oparciu o politykę prywatności naszych klientów proponujemy szeroką pomoc w takich czynnościach jak: pisanie prac dyplomowych, licencjackich i magisterskich, rozwiązywanie zadań z przedmiotów ścisłych oraz tworzenie prezentacji.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Gołuchowicach »

  Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Gołuchowicach
  Gołuchowice
  Specjalny Ośrodek Wychowawczy to publiczna placówka o charakterze koedukacyjnym, przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 24 lat, które wymagają stosowania specjalnej opieki ze względu na występujące niepełnosprawności lub zagrożenia niedostosowaniem społecznym i patologią.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław »

  Przedstawiamy Państwu naszą ofertą, którą jest opieka nad dziećmi. Opiekujemy się dziecmi w każdym wieku. Naszą rolą jest oczywiście wspieranie prawidłowego rozwoju malucha, tak aby czuło się bezpiecznie i szczęśliwie- zadowolone z życia. Na tej stronie internetowej- kmbiedroneczki.pl prezentujemy nasz klub, który cieszy się najlepszą opinią wśród rodziców, którzy są zadowoleni z naszej niezwykle bogatej oferty tj: organizacji przyjęć urodzinowych, balów czy też dodatkowych zajęć dydaktycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym co robimy. Nasze usługi to nie tylko wysoka jakość, ale także korzystne ceny dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Maturzysto masz dylemat jaki kierunek studiów wybrać ? Marzysz o prestiżowej uczelni ? Odwiedzając portal studentpolski.pl, który jest skierowany dla maturzystów zasięgniesz sprawdzonych informacji o konkursach dla studentów i wydarzeniach z różnych uczelni przeczytasz ciekawy artykuł.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA obejmuje przedszkole i żłobek. Są to jednostki doskonale zorganizowane szczycące się zainteresowaniem coraz większej grupy rodziców. Warsztaty przebiegają pod obserwacją dobrze wykształconych pedagogów. Koncepcja wychowawcza Montessori, ucząca najmłodszych samodzielności, jest jedną z wielu skutecznych koncepcji, stosowanych przez zatrudnionych tu wychowawców. Na stronie internetowej przedstawiony jest plan dnia. Rodzice mogą mieć więc stałą kontrolę nad tym co robią ich dzieci. Pedagodzy wyprawiają urodziny dla dzieci na terenie Poznania. Można zlecić nie tylko zorganizowanie urodzin dla dzieci, też chrztu lub komunii na obszarze Poznania. Oprócz tego funkcjonuje - wewnątrz UNIWERSYTETU MALUSZKA w Poznaniu - szkoła rodzenia. Program gwarantuje zestawy ćwiczeń, zajęcia ze specjalistami.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Poznań »

  Maluchy z pewnością wymagają właściwej opieki. Przedszkole Poznań jest ją w stanie w pełni zapewnić. Prywatne przedszkole Poznań ma wyszkoloną kadrę pracowniczą, która zajmuje się maluchami z pełnym poświęceniem i oddaniem. Swoje obowiązki na Uniwersytecie Maluszka realizują z przyjemnością. Istnieje możliwość konsultacji z psychologiem, logopedą, stomatologiem. W propozycji przedszkola są również zajęcia plastyczne, muzykoterapia, matematyka.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Rzeszów »

  Dobra opieka dla dzieci to taka jeśli oprócz bezpieczeństwa, nasz maluch ma zapewnione interesujące zabawy, które nei tylko uczą ale także edukują. My zapewniamy oba te aspekty. Tworzymy małe grupy dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Nasze przedszkoel otwarte jest od 6. 30 do 19. 00

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Crea »

  Nasza szkoła powstała z myślą o wszystkich, jacy reflektowaliby wyszkolić się aranżowania szkicu. Kurs wakacyjny bądź standardowy dopuszcza ewentualność przekonania się, czy to jest dokładnie to, co mnie naprawdę interesuje? Jeśli ciekawi Cię kreślenie, jeżeli odczuwasz w sobie potajemny polot, koniecznie odwiedź stronicę naszej szkoły - www. crea-szkola. pl. Znajdziesz tam praktyczne wzmianki dotyczące zapisu na któryś z kursów. Oczekujemy na Ciebie, wierzymy, że odnajdziesz odpowiedź na pytanie, czy pragnąłbym przyuczyć się kreślić?

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kielce »

  Zapraszamy na kursy albo korepetycje Angielski Kielce i okolica, realizowane osobiście, a oprócz tego według wymagań kursantów. Pomagamy uczniom szkół głównych, gimnazjów i szkół średnich, a również osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w niedużych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą przyjemnością. Z nami osiągniesz znakomite rezultaty w niedługim czasie, a język brytyjski stanie się Twoim hobby! angielski Kielce z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do klienta pod wskazany adres, a naszą specjalnością są kursy i korepetycje z języka angielskiego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm/spółek/korporacji, jak i klientów indywidualnych - każdego, kto preferuje skutecznie poznać język brytyjski albo podszlifować własne kwalifikacji. Wykorzystujemy autorskie kody nauczania, oryginalną metodykę, a oprócz tego multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Angielski Kielce z Best4you z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do kontrahenta pod wskazany adres, a naszą specjalnością są szkolenia i korepetycje z języka angielskiego

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pruszków Przedszkole Misiowa Kraina »

  Pruszków Przedszkole Misiowa Kraina zaprasza dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Edukacja przez zabawę, to najskuteczniejszy sposób zdobywania wiedzy przez dzieci. Zapewniamy warunki, w których dzieci czują się bezpiecznie i radośnie oraz wszechstronny rozwój. W ramach czesnego oferujemy dwa języki obce: język francuski oraz język angielski, jako jedno z nielicznych przedszkoli w Pruszkowie. Nasze przedszkole zostało zbudowane i zaprojektowane od podstaw, specjalnie dla dzieci tak, aby każde dziecko czuło się w nim dobrze – jak w domowym przedszkolu. Naszym głównym celem jest przygotowanie dziecka do dalszej edukacji, stymulowanie jego ogólnego rozwoju, uświadamianie samodzielności, pobudzanie aktywności oraz twórczego myślenia. Zapewniamy małe kameralne – maksymalnie 12 osobowe grupy, profesjonalna kadra pedagogiczna, opieka psychologa i logopedy, bogata oferta zajęć w ramach czesnego oraz zajęć dodatkowych. Prószków przedszkole zaprasza dzieci do wspólnej zabawy – czekamy na Was w naszym przedszkolu. Do zobaczenia

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
')