PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Poznań »

  Psychologia to nauka o postrzeganiu i zachowaniu jakie powstaje w charakterze człowieka kiedy jest postawiony w sytuacji kiedy posiadamy do czynienia z takimi szczegółami jak choroba psychiczna czy nie radzenie sobie w życiu. Depresja, nerwica i inne zaburzenia są coraz bardziej popularne globalnie. Niestety lekarze i psychologowie biją na alarm, iż żyjemy w państwie zestresowanym i zypełnym osób nerwowych, a codzienność nam w tym nie pomaga.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog sportu Gorzów »

  Zapraszamy do naszego przyjemnego gabinety w Gorzowie Wielkopolskim. Nazywam się Julia Chomska i jestem psychologie. Psycholog Gorzów. Zapraszam Państwa na wizytę do mnie. Dzięki metodzie biofeedback pomogę Tobie radzić sobie z różnego rodzaju stresem jaki występuje w życiu każdego z nas. Posiadam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu terapii dla sportowców. Metoda biofeedback polega na ustalaniu harmonii czynności fal mózgowych na zasadzie bioregulacji i samouczenia się mózgu formą treningową wideozabawy. Biofeedback została pierwszy raz zastosowana a właściwie stworzona dla astronautów z Nasa w Stanach Zjednoczonych. Psycholog sportu Gorzów. Obecnie jest wykorzystywana w USA oraz w Europie. Metoda biofeedback pozwala przyspieszyć szybkość myślenia, kreatywność i pamięć, zmniejsza stres, poprawia nastrój i samoocenę, polepsza sen oraz ułatwia szybki i efektywny relaks. Zapraszam na terapie każdego potrzebującego pomocy. Biofeedback Gorzów.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Skuteczne zażegnywanie kryzysów emocjonalnych to propozycja dobrego psychologa z Wrocławia, Ewy Kowalskiej. Dyplomowany terapeuta psychodynamiczny zapewnia kompleksową, krótko- lub długookresową psychoterapię indywidualną, nastawioną na dynamiczne podejście do przeżywanych problemów. Wrocławski psychoterapeuta zapewnia leczenie lęków, bezsenności, depresji, problemów osobowościowych, a także zaburzeń odżywiania typu anoreksja oraz bulimia. Ewa Kowalska, ceniony psycholog o kompleksowym doświadczeniu klinicznym oraz psychoterapeutycznym, gwarantuje kompleksowe, zindywidualizowane podejście do każdego z pacjentów oraz sukcesywną, zaangażowaną kooperację nastawioną na twórcze pokonywanie trudności. Zachęcamy dorosłych lub młodzież ponadgimnazjalną do kontaktu z gabinetem psychoterapeutycznym: Wrocław, tel. 781660400.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia psychologiczne »

  Kompleksowa paleta wykonań poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół nowoczesnych nurtów psychoterapeutycznych. Angażowani w naszym centrum w Poznaniu psychoterapeuci oraz psycholodzy prowadzą terapię indywidualną lub grupową, czy też psychoterapię małżeństw bądź rodzin. Pracujemy w oparciu o wymienione nurty psychologiczne: terapia Ericksona, Psychoterapia Poznań oraz Racjonalna Terapia Zachowania. Gwarantujemy zauważalne rezultaty psychoterapii przy całkowitym, systematycznym zaangażowaniu klienta i psychologa. Prowadzimy pomoc psychologa dla osób borykających się z uzależnieniem lub dotkniętych schorzeniami nowotworowymi. Propozycja Centrum Psychoterapii Integralnej mieści także urozmaicony wachlarz warsztatów oraz szkoleń psychologicznych dla firm oraz osób indywidualnych. Propagujemy asertywność, komunikatywność oraz wszelkie formy rozwoju osobistego.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek dla uzależnionych »

  Zostając pacjentem prywatnej kliniki OAZA możemy liczyć na to, że uzależnienie od komputera przestanie uprzykrzać nam życie. Centrum Uzależnień OAZA umożliwia leczenie w różnej postaci. Można regularnie przychodzić na zajęcia, można też zapisać się na leczenie stacjonarne. Po ukończeniu terapii także można liczyć na opiekę, która pomoże nie dopuścić do nawrotów. Bez względu na to co nam dolegało wcześniej, dobrze jest wykorzystywać działania profilaktyczne. Terapia alkoholowa skutkuje tym, że osoby nadużywające alkoholu zaczynają mieć świadomość szkodliwości własnego nałogu. Jeżeli odbędzie się terapię i przejdzie się detoks alkoholowy, uciążliwy głód alkoholowy ustąpi. Leczenie narkomanii to złożona kwestia. W OAZIE mamy zagwarantowany jednak całkowity profesjonalizm. Nie wszystkie ośrodki leczenia uzależnień posiadają tak bogatą ofertę. O tym jak objawia się uzależnienie od komputera, możemy poczytać na stronie. Klinika Uzależnień OAZA bazuje na sprawdzonych metodach naukowych, a każdy z ekspertów ma naprawdę cenne doświadczenie. Ośrodki leczenia uzależnień powinny być tak reprezentacyjne jak ten. Leki także mogą stanowić zagrożenie. Leczenie lekomanii to jedno z zadań jakie sobie stawia ta klinika.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Pruszków »

  W Instytucie Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w miejscowości Pruszków pracują wykwalifikowani psychologowie, których wiedza poparta jest dogłębnymi studiami oraz praktycznym doświadczeniem. Zespół zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz grupową w podejściu psychodynamicznym oraz psychoanalitycznym. Spotkania organizowane są zarówno dla dzieci oraz młodzieży jak i dorosłych. To, co wyróżnia Instytut Psychologii w Pruszkowie to profesjonalne, indywidualne podejście.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog krakow »

  Według niektórych osób jedną z najsmutniejszych rzeczy, jaka może przydarzyć się dziecku, jest z całą pewnością rozwód rodziców. Moment, w którym mediacje rodzinne krakow kończą się fiaskiem, a praktycznie dorośli oraz ich latorośle powinni skorzystać z opieki ze strony dobry psychoterapeuta krakow. Łakną kontaktu z osobą, która za pośrednictwem psychoterapia krakow może być w stanie pomóc im znaleźć wewnętrzny spokój.
   

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja na rzecz Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii DROGA – fundacjadroga.pl »

  Fundacja na Rzecz Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii DROGA, to NGO non profit. Prowadzi zarejestrowany podmiot leczniczy. Obszary działalności to terapia zaburzeń psychicznych oraz uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, seksu itp.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  W istnieniu każdego człowieka zdążają się skomplikowane chwile, z którymi nie ma możliwość sobie sam poradzić. Najistotniejsza w takich przypadkach okazuje się specjalistyczna psychoterapeuty, który poradzi Tobie w zmaganiu się z negatywnymi uczuciami. Profesjonalnego psychologa spotkasz w gabinecie ERGO w stolicy Dolnego Śląska, który już od dużej ilości lat doradza pacjentom z różnego stylu przeszkodami. Lekarze tam pracujący mają wieloletnią praktykę, a oprócz tego liczne certyfikaty potwierdzające ukończenie licznych szkoleń.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Niepodważalnym atutem psychoterapii indywidualnej jest bez wątpienia możliwość zdobycia innej, inspirującej i klarownej perspektywy na nas samych jak również nasze napięcia emocjonalne. Zważywszy na to psychoterapeuta w trakcie swej pracy próbuje pokazywać pacjentowi to, czego dotąd nie widział, czy też podsuwać nowe spojrzenie na to, czego aktualnie doświadcza. Terapeuta Grzegorz Kurowski praktykuje terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Znaczącą jej cechą jest na pewno dialog terapeutyczy - sprzyjający odkryciu mechanizmów psychologicznych odpowiedzialnych za pojawianie się symptomów zaburzeń, lub trudności w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Jeśli przeżywasz napięcie emocjonalne, potrzebujesz zbliżyć się do przyczyn swych niepowodzeń w kontaktach z innymi czy też cierpisz z niezrozumiałych dla siebie powodów, umów się na niezobowiązującą konsultację. Nie zwlekaj! Gabinet pomocy psychologicznej znajduje się tuż przy wrocławskiego rynku.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
')