PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Robert Rutkowski Psychoterapeuta »

  Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka. Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej. Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • psycholog Katowice »

  W dzisiejszych czasach wielu z nas ma kłopoty z oswojeniem się do tępa życia i pogodzeniem się z utraconym czasem. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wsparcie zasięgnięte u psychologa albo i psychoterapeuty. Osoby te wesprą w rozwiązaniu problemów i sprowadzą psychikę na dobre tory. Teraźniejsza postawa Polaków co do usług psychoanalityków nadal nie jest pozytywna, jednak coraz więcej ludzi się do tego przekonuje. Warto zasięgnąć diagnozy lekarza przede wszystkim wtedy, gdy nasze kłopoty są znaczące i samemu nie dajemy sobie z nimi rady. Pomoc porządnego specjalisty jest nie oceniona i regularne wizyty są w stanie mnóstwo zmienić. Psycholog też człowiek i zna problemy innych, pomoże, doradzi i wyleczy.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Zespół złożony z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i coachów prowadzi konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne, coachingowe oraz terapie grupowe, grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Celem, jaki sobie stawiamy jest pomoc i wsparcie naszych klientów w nabywaniu nowych umiejętności i budowaniu strategii radzenia sobie z wyzwaniami życia. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną opiekę.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Strona internetowa stworzona specjalnie dla mieszkańców Warszawy, którzy szukają i wymagają terapii u psychologa z zakresu psychologii. Na stronie zamieszczone są materiały dotyczące psychologii, a szczególnie zróżnicowanych terapii, które są stosowane w dzisiejszym kurowaniu różnych chorób psychiatrycznych i psychicznych. Wszystkie artykuły przygotowane
  wczytelny sposób i za pomocą języka jasnego również dla niedoświadczonych osób. Przejrzysta witryna daje możliwość bezproblemowe poruszanie się po niej i wykorzystywanie znajdujących się tam dobrych rad.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog sportu Gorzów »

  Zapraszamy do naszego przyjemnego gabinety w Gorzowie Wielkopolskim. Nazywam się Julia Chomska i jestem psychologie. Psycholog Gorzów. Zapraszam Państwa na wizytę do mnie. Dzięki metodzie biofeedback pomogę Tobie radzić sobie z różnego rodzaju stresem jaki występuje w życiu każdego z nas. Posiadam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu terapii dla sportowców. Metoda biofeedback polega na ustalaniu harmonii czynności fal mózgowych na zasadzie bioregulacji i samouczenia się mózgu formą treningową wideozabawy. Biofeedback została pierwszy raz zastosowana a właściwie stworzona dla astronautów z Nasa w Stanach Zjednoczonych. Psycholog sportu Gorzów. Obecnie jest wykorzystywana w USA oraz w Europie. Metoda biofeedback pozwala przyspieszyć szybkość myślenia, kreatywność i pamięć, zmniejsza stres, poprawia nastrój i samoocenę, polepsza sen oraz ułatwia szybki i efektywny relaks. Zapraszam na terapie każdego potrzebującego pomocy. Biofeedback Gorzów.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Atrakcyjna propozycja terapii jak również szkoleń, jaką nasz krakowski gabinet psychiatryczny oraz psychologiczny ma do zaproponowania to doskonałe rozwiązanie dla osób, rodzin, małżeństw - bezpośrednio lub pośrednio naznaczonych komplikacjami natury psychicznej. W trosce o higienę zdrowia psychicznego, oferujemy również seminaria dla psychoterapeutów oraz superwizję terapii. Terapia, jako najbardziej skuteczna droga docierania do sedna problemu lub odnowy kondycji psychicznej - to także doskonały sposób pracy z dzieckiem, w czym specjalizuje się psychoterapeuta Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz. Swoim klientom proponujemy fachową, serdeczną i dyskretną pomoc.
   

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków, Psychoterapia, Psycholog Kraków, Terapia par i małżeństw, Terapia depresji »

  Specjalizuję się w terapii indywidualnej, z szerokim spektrum problemów. Pracuję z wieloma zagadnieniami, wliczając:

  - Terapię związków
  - Terapię depresji
  - Terapię pourazową i powypadkową
  - Terapię po zdradzie
  - Terapię po przejściach życiowych

  Uważam się za psychoterapeutę zwróconego na osobę, skupionego na rozwiązaniach. Moje terapeutyczne podejście umożliwia wsparcie i pomoc w efektywnym radzeniu sobie z wyzwaniami życiowymi. Łączę autorską metodologię i techniki by zaoferować wysoce spersonalizowane podejście dostosowane do potrzeb klienta.
  Ze współczuciem, zrozumieniem i humorem pracuję z każdym indywidualnie, by pomóc zbudować siłę i osiągać osobisty rozwój do którego dążymy.
  Psychoterapeuta Kraków
  Psychoterapia Kraków
  Ośrodek Psychoterapii

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Jeżeli cierpisz na fobię społeczną, innymi słowy jeśli masz problemy z komfortowym funkcjonowaniem w społeczeństwie, jeżeli ciągłe problemy ze snem utrudniają Ci normalne funkcjonowanie, jeżeli czujesz wypalenie, frustracje, stres albo dotknęła Cię strata bliskiej osoby - zapraszam! Centrum Psychoterapii MIND to przede wszystkim dyskretna przestrzeń, w której - jako doświadczony psycholog - oferuję usługi z zakresu higieny samopoczucia psychicznego. Terapia w systemie poznawczo-behawioralnym to najlepsze, jak również najefektywniejsze wyjście dla osób dążących do poprawy kondycji swojej psychiki.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ino-Spectrum - Psycholog Katarzyna Mróz, konsultacja psychologiczna - Inowrocław »

  Gabinet Psychologiczny „Spectrum” Katarzyna Mróz świadczy usługi w tematycekonsultacji psychologicznej mającej na celu analizę i określenie metody radzenia sobie z problemem, terapii indywidualnej, która umożliwia uwolnienie się od psychicznego bólu i zmienia punkt widzenia problemu, wyznaczając bardziej wartościową jakość swego życia. Specjalizuję się też w terapii par, które przechodzą kryzys w swym związku oraz w terapii rodzinnej tj. terapii rodzin, w których została zakłócona harmonia porozumiewania się i zrozumienia. Prowadzę wizyty u pacjenta. Wykonuję też badania psychologiczne takie jak: WAIS – R, MBTI, MMSE, NEO –FFI, FCZ – KT, STAI, Test Pamięci Wzrokowej Bentona, Bateria Testów APIS-Z, MBTI. Zapewne każdy z nas chciałby mieć jak najmniej problemów mających wpływ na nasze zdrowie psychiczne, stan ducha, emocje i zachowania. Któż z nas nie chciałby poznać możliwości własnego JA? Sprawdź moją ofertę, a postaram się pokazać Ci drogę do rozwikłania problemu, poznania siebie, poprawy stanu psychicznego i docenienia swojego Ja.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Piaseczno »

  Ostatnio obserwuje się nieustanną pogoń za karierą. Przeszkadza to wyodrębnienie chwili dla siebie. Wiele ludzi nie daje rady i musi udać się do profesjonalisty. W telewizji ogłasza się wielu specjalistów, ale musi to być osoba odpowiednia. W związku z powyższym psychoterapeuta Piaseczno kieruje swoją pomoc do wszystkich potrzebujących porady. Psychoterapia obejmuje pomoc dla osób, jacy przede wszystkim:znalazły się w ciężkiej sytuacji osobistej, cierpią z powodu nerwic, borykają się z uzależnieniem, mają problemy w komunikacji i relacjach interpersonalnych, nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy, czują się wypalone zawodowo.
  Zmień swoje życie i odwiedź naszą witrynę. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
')