PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 33

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Kraków »

  Psychoterapeuta jest lekarzem wyszkolonym by pomagać ludziom z problemami natury psychologicznej, a więc z zaburzeniami osobowości, przeżywających stres w swoim życiu, który nie pozwala na normalne funkcjonowanie, bojących się lub nie radzących sobie z relacjami społecznymi, itp.
  Gabinet Psychoterapii Agnieszki Pietrzyk jest właśnie po to by świadczyć taką pomoc i serdecznie zapraszamy osoby z takimi problemami do kontatku z Gabinetem.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica - klasyfikacja, objawy »

  Współcześnie nerwica jest już jedną z chorób, które traktuje się coraz poważniej. Jest nią całokształt zaburzeń psychicznych, objawiających się w widocznej zmianie zachowania. Owe zaburzenia często wiążą się z podwyższoną drażliwością, obniżeniem samopoczucia, ataków lęku, odczuwania niepokoju lub w
  irracjonalnych zachowaniach. Zazwyczaj z nerwicą związane jest percepcja prawdziwego bólu. Niepokojący jest także fakt, że badania potwierdzają zwiększenie liczby zachorowań wśród młodzieży. Ta strona zawiera wiele przydatnych tekstów na temat tego, na co w nietypowo zachowujących się osobach powinniśmy zwrócić uwagę,
  jak również – gdzie poszukiwać wsparcia.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia indywidualna Poznań »

  Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej OTIUM powstał z myślą o klientach dotkniętych najróżniejszymi problemami natury osobistej i psychologicznej. Pracujemy pod stałym nadzorem superwizora. Jesteśmy otwarci na pomoc psychologiczną dla wszystkich osób z Poznania i okolic, które mogą potrzebować pomocy zarówno w trudnych momentach życia, jak i w związku z nietypowymi chorobami czy schorzeniami. Prowadzimy także psychoterapię małżeństw. W szerokiej ofercie naszego gabinetu psychologicznego od niedawna znajdują się ciekawe szkolenia z obszaru rozwoju osobistego i planowania kariery. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Lublin »

  Oferta prezentowana przez mój gabinet stworzona jest dla dzieci i dodatkowo dla rodziców.
  Konsultacją pedagogiczną praktykowaną przez mój gabinet objęte są najczęściej najmłodsi z problemem takim jak dyslekcja, zaburzenia psychicznne, kłopoty szkolne, a także dysleksja.
  Zapraszam każdego do odwiedzin.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Jeżeli cierpisz na fobię społeczną, innymi słowy jeśli masz problemy z komfortowym funkcjonowaniem w społeczeństwie, jeżeli ciągłe problemy ze snem utrudniają Ci normalne funkcjonowanie, jeżeli czujesz wypalenie, frustracje, stres albo dotknęła Cię strata bliskiej osoby - zapraszam! Centrum Psychoterapii MIND to przede wszystkim dyskretna przestrzeń, w której - jako doświadczony psycholog - oferuję usługi z zakresu higieny samopoczucia psychicznego. Terapia w systemie poznawczo-behawioralnym to najlepsze, jak również najefektywniejsze wyjście dla osób dążących do poprawy kondycji swojej psychiki.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ino-Spectrum - Psycholog Katarzyna Mróz, konsultacja psychologiczna - Inowrocław »

  Gabinet Psychologiczny „Spectrum” Katarzyna Mróz świadczy usługi w tematycekonsultacji psychologicznej mającej na celu analizę i określenie metody radzenia sobie z problemem, terapii indywidualnej, która umożliwia uwolnienie się od psychicznego bólu i zmienia punkt widzenia problemu, wyznaczając bardziej wartościową jakość swego życia. Specjalizuję się też w terapii par, które przechodzą kryzys w swym związku oraz w terapii rodzinnej tj. terapii rodzin, w których została zakłócona harmonia porozumiewania się i zrozumienia. Prowadzę wizyty u pacjenta. Wykonuję też badania psychologiczne takie jak: WAIS – R, MBTI, MMSE, NEO –FFI, FCZ – KT, STAI, Test Pamięci Wzrokowej Bentona, Bateria Testów APIS-Z, MBTI. Zapewne każdy z nas chciałby mieć jak najmniej problemów mających wpływ na nasze zdrowie psychiczne, stan ducha, emocje i zachowania. Któż z nas nie chciałby poznać możliwości własnego JA? Sprawdź moją ofertę, a postaram się pokazać Ci drogę do rozwikłania problemu, poznania siebie, poprawy stanu psychicznego i docenienia swojego Ja.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog krakow »

  Według niektórych osób jedną z najsmutniejszych rzeczy, jaka może przydarzyć się dziecku, jest z całą pewnością rozwód rodziców. Moment, w którym mediacje rodzinne krakow kończą się fiaskiem, a praktycznie dorośli oraz ich latorośle powinni skorzystać z opieki ze strony dobry psychoterapeuta krakow. Łakną kontaktu z osobą, która za pośrednictwem psychoterapia krakow może być w stanie pomóc im znaleźć wewnętrzny spokój.
   

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia - Wrocław »

  Jeśli trafiłeś na moją stronę, znaczy to, że Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie pomocy. Mój gabinet terapii to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalne wsparcie w trudnej sytuacji życiowej, jaką jest choroba alkoholowa oraz uzależnienia behawioralne.

  Uzależnienie od alkoholu oraz uzależnienia behawioralne są chorobami, które trzeba leczyć. Terapia polega na tworzeniu sytuacji, w których sam mógłbyś sobie odpowiedzieć na pytanie: Co dawało Ci picie/ kompulsywne zachowania, kim stałeś się pijąc, po co miałbyś przestać pić i itp. W każdym momencie rozwoju choroby możesz się leczyć.

  Jeśli chcesz poradzić sobie z uzależnieniem od alkoholu czy uzależnieniami behawioralnymi, to zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Piaseczno »

  Ostatnio obserwuje się nieustanną pogoń za karierą. Przeszkadza to wyodrębnienie chwili dla siebie. Wiele ludzi nie daje rady i musi udać się do profesjonalisty. W telewizji ogłasza się wielu specjalistów, ale musi to być osoba odpowiednia. W związku z powyższym psychoterapeuta Piaseczno kieruje swoją pomoc do wszystkich potrzebujących porady. Psychoterapia obejmuje pomoc dla osób, jacy przede wszystkim:znalazły się w ciężkiej sytuacji osobistej, cierpią z powodu nerwic, borykają się z uzależnieniem, mają problemy w komunikacji i relacjach interpersonalnych, nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy, czują się wypalone zawodowo.
  Zmień swoje życie i odwiedź naszą witrynę. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vigget »

  Firma Vigget to lider w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu do przeprowadzania magnetoterapii. Nasza spółka dzięki wieloletnim badaniom i grupie naukowców z instytutu badawczego Teslab Medica, wykonała urządzenia, których funkcjonowanie niweluje różne choroby - do czterdzieści schodzeń na które możemy cierpieć. Przyrządy te są przystępne i bezpieczne w użyciu, a ich skuteczność została uznana przez specjalistów w zakresie medycyny. Naszym priorytetowym celem jest pomagać i poprawiać komfort życia naszych pacjentów stosując niwelowanie dotykających ich schorzeń, w przypadku których zwykłe metody często zawodzą.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
')