PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 38

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Kraków »

  Psychoterapeuta jest lekarzem wyszkolonym by pomagać ludziom z problemami natury psychologicznej, a więc z zaburzeniami osobowości, przeżywających stres w swoim życiu, który nie pozwala na normalne funkcjonowanie, bojących się lub nie radzących sobie z relacjami społecznymi, itp.
  Gabinet Psychoterapii Agnieszki Pietrzyk jest właśnie po to by świadczyć taką pomoc i serdecznie zapraszamy osoby z takimi problemami do kontatku z Gabinetem.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja endogenna »

  Depresja jest bardzo rozpowszechnionym w dzisiejszych latach schorzeniem, a jej symptomów nie należy ignorować. Dla ludzi, którzy na nią cierpią, lub zastanawiają się, czy może ona im dolegać, powstał portal depresja.net.pl. Na stronie znajduje się bardzo wiele szczegółowych informacji, które będą potrzebne zarówno w zdiagnozowaniu, jak i leczeniu tej choroby. Dzięki niej dowiemy się też między innymi, jakie są typy depresji, oraz jak została ona zaprezentowana w sztuce. Informacje są bardzo interesujące i wiarygodne, dlatego też warto się z nimi zapoznać.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • EkonINpoland »

  Internetowy Serwis Informacyjny

  Jesteś osobą szukającą dostępu do wartościowych informacji?
  Stawiasz w swoim życiu na rozwój osobisty?
  Kierujesz się w nim, tym co dobre dla Ciebie i Twoich bliskich?

  ekonINpoland - Serwis informacyjny, na którym znajdziesz:
  infoartykuły, publikacje, szkolenia online, kursy internetowe,
  i wiele, wiele więcej...

  Bądź z nami na co dzień!

  Wiesz ile osób szuka tego rodzaju informacji w Internecie?

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Test IQ Darmowy »

  Test IQ za darmo - brzmi dziwnie? Nic z tych rzeczy! W naszym portalu udostępniamy internautom całkowicie darmowy Test IQ. Jakość IQ Test dowodzą ogromne ilości zadowolonych internautów. Dzięki niezliczonej liczbie przetestowanych odwiedzających, test iq dopracowaliśmy do perfekcji. Zapewniamy, że wynik który otrzymasz będzie prawdziwie przedstawiał twój realny iloraz inteligencji. Przyjaciele pochwalili Ci się ilorazem inteligencji? Nie masz zamiaru być gorszy, jednak nie zamierzasz wybrać się na badanie Mensy lub wydawać 31 zł za sms-a? Tego oto testu IQ poszukiwałeś! Nie pobieramy opłat za wykonanie testu, jednakże to nie oznacza, że nasz IQ Test jakością ustępuje odpowiednikom. Wręcz na odwrót! Obsługa portalu jest ogromnie intuicyjna, wystarczy zaledwie pojedyncze kliknięcie, by zacząć rozwiązywanie testu iq. Wynik jaki dostaniesz, będzie na poziomie iq testu Mensa, za sprawą bardzo zaawansowanych skryptów dobierania ilorazu inteligencji. Nie marnuj czasu, odwiedź nasz portal i zbadaj swoje iq bezpłatnie już teraz!

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Olsztyn »

  Byt w dzisiejszym jest coraz bardziej kosztowny. Bywa tak, że nie umiemy się z tym pogodzić. W sytuacji, gdy mamy problemy ratunkiem staje się psychoterapia. Olsztyn to miejsce, w którym przyjmuje nie jeden psycholog. Olsztyn to także miasto, w którym mamy sposobność zacząć leczenie depresji. Rejestracja u specjalisty od psychoterapii to już nie przyczynek do obciachu. W szeregu przypadków może być skuteczną pomocą.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  Nasz Dział Szkoleń i Rozwoju DCP jest największym centrum szkoleniowym na Dolnym Śląsku. Usługi oferowane przez naszą kadrę to: otwarte szkolenia terapeutyczne, otwarte szkolenia biznesowe, szkolenia na zamówienia instytucji, szkolenia na zamówienia firm, coaching. Prowadzimy też treningi i grupy rozwojowe, które prowadzą doświadczeni specjaliści (m.in. psycholog). Gwarantujemy najwyższą jakość usług potwierdzoną wieloma referencjami.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ino-Spectrum - Psycholog Katarzyna Mróz, konsultacja psychologiczna - Inowrocław »

  Gabinet Psychologiczny „Spectrum” Katarzyna Mróz świadczy usługi w tematycekonsultacji psychologicznej mającej na celu analizę i określenie metody radzenia sobie z problemem, terapii indywidualnej, która umożliwia uwolnienie się od psychicznego bólu i zmienia punkt widzenia problemu, wyznaczając bardziej wartościową jakość swego życia. Specjalizuję się też w terapii par, które przechodzą kryzys w swym związku oraz w terapii rodzinnej tj. terapii rodzin, w których została zakłócona harmonia porozumiewania się i zrozumienia. Prowadzę wizyty u pacjenta. Wykonuję też badania psychologiczne takie jak: WAIS – R, MBTI, MMSE, NEO –FFI, FCZ – KT, STAI, Test Pamięci Wzrokowej Bentona, Bateria Testów APIS-Z, MBTI. Zapewne każdy z nas chciałby mieć jak najmniej problemów mających wpływ na nasze zdrowie psychiczne, stan ducha, emocje i zachowania. Któż z nas nie chciałby poznać możliwości własnego JA? Sprawdź moją ofertę, a postaram się pokazać Ci drogę do rozwikłania problemu, poznania siebie, poprawy stanu psychicznego i docenienia swojego Ja.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Art and psyche - Psycholog w Poznaniu »

  Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących pomocy psychologa na terenie Poznania. W gabinecie psychoterapii znajdują państwo fachową pomoc poradę od najlepszych specjalistów. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie z naszym lekarzem.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoonkolog Warszawa »

  Gabinet Psychoterapii Strefa Pomocy zaprasza do skorzystania z profesjonalnych porad doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i psychoonkologów. Z oferty gabinetu skorzystać mogą pacjenci cierpiący na depresję, stany lękowe, zaburzenia osobowościowe, niepewność siebie. Psychoterapia pomaga otrząsnąć się z problemów emocjonalnych i pozbyć się doskwierających dolegliwości. W Strefie Pomocy można skorzystać także z rad doświadczonego lekarza psychiatry. Doświadczeni specjaliści zapraszają do swojego gabinetu w Warszawie na Mokotowie.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poszukujesz serwisu dla płci pięknej? »

  Niewiasty kochają globalną sieć. Czują się w niej jak ryba w wodzie. Prowdzą strony www i serwisy, na których publikują przydatne artykuły dla innych przedstawicielek płci pięknej.  Znajdziesz na nich takie tematy jak wystrój wnętrz,  zakupy,  psychologia i mnóstwo innych. Jeżeli chcesz siędowiedzieć, jakie schody drewniane dobrać do dużego pokoju, gdzie znaleźć hurtownię odzieży używanej, czy jak wygląda leczenie depresji,  te zagadnienia znajdziesz w tym serwisie.  Serdecznie zachęcamy do czytania!

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
')