PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 36

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gestalt »

  Terapia Gestalt jest względnie młodą koncepcją w psychologii. Jej początki sięgają połowy XX wieku a jej założycielem jest Fritz Perls. Terapia opiera się na spojrzeniu na całokształt problemu, przeto też stąd wzięła się jej miano, która oznacza „zorganizowaną całość”.
  Jest ona używana przy rozwiązywaniu pewnych problemów, ale należy przyznać, że ma również swoje ograniczenia. W niektórych sprawach w ogóle się jej nie wykorzystuje. Na naszej witrynie www znajdują się podstawowe informacje odnośnie terapii Gestalt.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Olsztyn »

  Byt w dzisiejszym jest coraz bardziej kosztowny. Bywa tak, że nie umiemy się z tym pogodzić. W sytuacji, gdy mamy problemy ratunkiem staje się psychoterapia. Olsztyn to miejsce, w którym przyjmuje nie jeden psycholog. Olsztyn to także miasto, w którym mamy sposobność zacząć leczenie depresji. Rejestracja u specjalisty od psychoterapii to już nie przyczynek do obciachu. W szeregu przypadków może być skuteczną pomocą.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Centrum Psychoterapeutyczne MIND to atrakcyjna propozycja dla tych osób, które w wyniku doświadczonych zdarzeń oraz w wyniku niewłaściwych relacji z otoczeniem znalazły się w stanie obniżonego samopoczucia psychicznego. Oferujemy fachową asystę m.in. osobom dotkniętym stanami lękowymi, potrzebującym wsparcia. Proponujemy różne formy terapii, dobrane wyłącznie wg faktycznych potrzeb osoby potrzebującej. Ten profesjonalny psycholog, dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wybiera odpowiednią formę terapeutyczną, której zadaniem jest odbudowanie właściwego komfortu psychicznego. Psychoterapia będąca sposobem dochodzenia do istoty problemu to jedna z takich najważniejszych usług.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia psychologiczne »

  Kompleksowa paleta wykonań poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół nowoczesnych nurtów psychoterapeutycznych. Angażowani w naszym centrum w Poznaniu psychoterapeuci oraz psycholodzy prowadzą terapię indywidualną lub grupową, czy też psychoterapię małżeństw bądź rodzin. Pracujemy w oparciu o wymienione nurty psychologiczne: terapia Ericksona, Psychoterapia Poznań oraz Racjonalna Terapia Zachowania. Gwarantujemy zauważalne rezultaty psychoterapii przy całkowitym, systematycznym zaangażowaniu klienta i psychologa. Prowadzimy pomoc psychologa dla osób borykających się z uzależnieniem lub dotkniętych schorzeniami nowotworowymi. Propozycja Centrum Psychoterapii Integralnej mieści także urozmaicony wachlarz warsztatów oraz szkoleń psychologicznych dla firm oraz osób indywidualnych. Propagujemy asertywność, komunikatywność oraz wszelkie formy rozwoju osobistego.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ino-Spectrum - Psycholog Katarzyna Mróz, konsultacja psychologiczna - Inowrocław »

  Gabinet Psychologiczny „Spectrum” Katarzyna Mróz świadczy usługi w tematycekonsultacji psychologicznej mającej na celu analizę i określenie metody radzenia sobie z problemem, terapii indywidualnej, która umożliwia uwolnienie się od psychicznego bólu i zmienia punkt widzenia problemu, wyznaczając bardziej wartościową jakość swego życia. Specjalizuję się też w terapii par, które przechodzą kryzys w swym związku oraz w terapii rodzinnej tj. terapii rodzin, w których została zakłócona harmonia porozumiewania się i zrozumienia. Prowadzę wizyty u pacjenta. Wykonuję też badania psychologiczne takie jak: WAIS – R, MBTI, MMSE, NEO –FFI, FCZ – KT, STAI, Test Pamięci Wzrokowej Bentona, Bateria Testów APIS-Z, MBTI. Zapewne każdy z nas chciałby mieć jak najmniej problemów mających wpływ na nasze zdrowie psychiczne, stan ducha, emocje i zachowania. Któż z nas nie chciałby poznać możliwości własnego JA? Sprawdź moją ofertę, a postaram się pokazać Ci drogę do rozwikłania problemu, poznania siebie, poprawy stanu psychicznego i docenienia swojego Ja.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog krakow »

  Według niektórych osób jedną z najsmutniejszych rzeczy, jaka może przydarzyć się dziecku, jest z całą pewnością rozwód rodziców. Moment, w którym mediacje rodzinne krakow kończą się fiaskiem, a praktycznie dorośli oraz ich latorośle powinni skorzystać z opieki ze strony dobry psychoterapeuta krakow. Łakną kontaktu z osobą, która za pośrednictwem psychoterapia krakow może być w stanie pomóc im znaleźć wewnętrzny spokój.
   

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Piaseczno »

  Ostatnio obserwuje się nieustanną pogoń za karierą. Przeszkadza to wyodrębnienie chwili dla siebie. Wiele ludzi nie daje rady i musi udać się do profesjonalisty. W telewizji ogłasza się wielu specjalistów, ale musi to być osoba odpowiednia. W związku z powyższym psychoterapeuta Piaseczno kieruje swoją pomoc do wszystkich potrzebujących porady. Psychoterapia obejmuje pomoc dla osób, jacy przede wszystkim:znalazły się w ciężkiej sytuacji osobistej, cierpią z powodu nerwic, borykają się z uzależnieniem, mają problemy w komunikacji i relacjach interpersonalnych, nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy, czują się wypalone zawodowo.
  Zmień swoje życie i odwiedź naszą witrynę. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny leczenie depresji- Czechowice »

  Gabinet psychologiczny to miejsce, gdzie wielu ludzi z problemami psychicznymi udaję się w ostateczności albo nigdy nie wybiera oferowanej poprzez niego pomocy. O wiele łatwiej żyło, ażeby się tym osobom, gdyby śmiało pozwoliło sobie pomóc. Leczenie depresji, nerwic to wielka pomoc, którą gabinet psychologiczny może dostarczyć codziennie. Psycholog w zależności od dylematu wie jak pomóc swojemu pacjentowi i ustala np. terapię indywidualna lub grupową. Sprawdź gabinet psychologiczny i wiele więcej na: www. psychologczechowice. com. pl.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia- Beskidy »

  Masz problemy rodzinne, depresję, nie wiesz jak wychowywać i porozumieć się z dzieckiem, nie potrafisz już sobie poradzić z tym ciężarem? Bardzo dobrym wyjściem jest psychoterapia, która jest świetną radą psychologicznych w tych sytuacjach. W zdecydowanej większości przypadków gabinet psychologiczny, psycholog, psychoterapeuta to słowa, które odstraszają ludzi, poprzez co nie trafia do nich niezbędna pomoc. Warto się zdecydować na psychoterapię, aby odzyskać równowagę psychiczną i potrafić radzić sobie z problemami życia zwykłego. Sprawdź jakie pozytywne skutki daję psychoterapia na: www. psychoterapia. beskidy. pl.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Poznań »

  Psychoterapeuta Poznań dr Paulina Klonowska-Woźniak to gwarancja specjalistycznej pomocy, to psychiatra o ogromnym doświadczeniu. Choroba psychiczna, depresja, inne problemy? Warto skorzystać z tego wszystkiego co jest tam oferowane, warto wybierać najlepsze usługi jakie gwarantuje ten psycholog gabinet prywatny. Skuteczność metod terapeutycznych, przychodnia psychiatryczna z ogromnymi sukcesami, sprawdzajcie sami

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
')