PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 35

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobry psycholog Wrocław »

  W związku z rosnącym zainteresowaniem psychoterapią w
  poniższym artykule opiszemy przyczyny motywujące społeczeństwo do odwiedzin psychologa.

  Do naszej przychodni zgłaszają się pacjenci którzy potrzebują różnego rodzaju zaświadczeń i badań np.

  Badań dla kierowców
  Badań psychotechnicznych,
  Pozwoleń na broń

  Bardzo często zgłaszają się do nas osoby które wymagają skutecznego leczenia i pomocy w zakresie:

  * Pomocy psychologicznej
  * Leczenia depresji
  * Treningu interpersonalnego

  i także

  * Podnoszenia poczucia własnej wartości.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • EkonINpoland »

  Internetowy Serwis Informacyjny

  Jesteś osobą szukającą dostępu do wartościowych informacji?
  Stawiasz w swoim życiu na rozwój osobisty?
  Kierujesz się w nim, tym co dobre dla Ciebie i Twoich bliskich?

  ekonINpoland - Serwis informacyjny, na którym znajdziesz:
  infoartykuły, publikacje, szkolenia online, kursy internetowe,
  i wiele, wiele więcej...

  Bądź z nami na co dzień!

  Wiesz ile osób szuka tego rodzaju informacji w Internecie?

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Olsztyn »

  Byt w dzisiejszym jest coraz bardziej kosztowny. Bywa tak, że nie umiemy się z tym pogodzić. W sytuacji, gdy mamy problemy ratunkiem staje się psychoterapia. Olsztyn to miejsce, w którym przyjmuje nie jeden psycholog. Olsztyn to także miasto, w którym mamy sposobność zacząć leczenie depresji. Rejestracja u specjalisty od psychoterapii to już nie przyczynek do obciachu. W szeregu przypadków może być skuteczną pomocą.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Skuteczne zażegnywanie kryzysów emocjonalnych to propozycja dobrego psychologa z Wrocławia, Ewy Kowalskiej. Dyplomowany terapeuta psychodynamiczny zapewnia kompleksową, krótko- lub długookresową psychoterapię indywidualną, nastawioną na dynamiczne podejście do przeżywanych problemów. Wrocławski psychoterapeuta zapewnia leczenie lęków, bezsenności, depresji, problemów osobowościowych, a także zaburzeń odżywiania typu anoreksja oraz bulimia. Ewa Kowalska, ceniony psycholog o kompleksowym doświadczeniu klinicznym oraz psychoterapeutycznym, gwarantuje kompleksowe, zindywidualizowane podejście do każdego z pacjentów oraz sukcesywną, zaangażowaną kooperację nastawioną na twórcze pokonywanie trudności. Zachęcamy dorosłych lub młodzież ponadgimnazjalną do kontaktu z gabinetem psychoterapeutycznym: Wrocław, tel. 781660400.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Lublin »

  Oferta prezentowana przez mój gabinet stworzona jest dla dzieci i dodatkowo dla rodziców.
  Konsultacją pedagogiczną praktykowaną przez mój gabinet objęte są najczęściej najmłodsi z problemem takim jak dyslekcja, zaburzenia psychicznne, kłopoty szkolne, a także dysleksja.
  Zapraszam każdego do odwiedzin.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • MOTYLARNIA. Ośrodek rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet »

  MOTYLARNIA. Ośrodek rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet. Ośrodek prowadzi zróżnicowane działania wyłącznie dla kobiet. W ofercie: psychoterapia, pomoc psychologiczna, superwizja, coaching, wyjazdy integracyjne. Pomocy udzielają: psychoterapeuta, terapeuta rodzinny, pedagog, psycholog. Zapraszamy. Toruń, ul. Szeroka 41/2

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii opolskie »

  Psychoterapeuta i terapeuta uzależnień Marcin Nowak Kędzierzyn-Koźle zachęca do zaznajomienia się z ofertą usług terapeutycznych.
  Na co dzień współpracuję z osobami uzależnionymi od alkoholu pomagam im posiąść kontrolę nad życiem. Wspieram i pomagam również osobom doświadczającym skutków uzależnienia w bliskim otoczeniu - partnerom osób uzależnionych i Dorosłym Dzieciom Alkoholików w odzyskaniu większego wpływu na swoje życie.
  Terapia odbywają się na terenie Kędzierzyna-Koźla oraz Opola.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SENSICA Ośrodek Terapii »

  Jako SENSICA mamy w ofercie terapię uzależnień, psychoterapię i leczenie depresji.  To istotne,  by psychoterapia uzależnień była dająca rezultaty,  dlatego pomocdoświadczonego psychoterapeuty i psychologa podczas leczenia bywa zazwyczaj niezastąpiona. W leczeniu depresji korzystamy z najlepszych praktyk psychologii i badań nad efektywnością psychoterapii.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poszukujesz serwisu dla płci pięknej? »

  Niewiasty kochają globalną sieć. Czują się w niej jak ryba w wodzie. Prowdzą strony www i serwisy, na których publikują przydatne artykuły dla innych przedstawicielek płci pięknej.  Znajdziesz na nich takie tematy jak wystrój wnętrz,  zakupy,  psychologia i mnóstwo innych. Jeżeli chcesz siędowiedzieć, jakie schody drewniane dobrać do dużego pokoju, gdzie znaleźć hurtownię odzieży używanej, czy jak wygląda leczenie depresji,  te zagadnienia znajdziesz w tym serwisie.  Serdecznie zachęcamy do czytania!

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz strony internetowej dla płci pięknej? »

  Kobiety uwielbiają internet. Czują się w niej jak ryba w wodzie. Prowdzą blogi i serwisy, na które tworzą przydatne posty dla innych kobiet. Odnajdziesz na nich takie tematy jak wnętrza, zakupy, zdrowie psychiczne i mnóstwo innych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie schody drewniane dobrać do salonu, gdzie znaleźć sklep pełen odzieży używanej, czy jak wygląda leczenie depresji, te tematy odnajdziesz w tym portalu. Zachęcamy do lektury!

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
')