Najlepszy kantor internetowy w sieci

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 36

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Poznań »

  Psychologia to nauka o postrzeganiu i zachowaniu jakie powstaje w charakterze człowieka kiedy jest postawiony w sytuacji kiedy posiadamy do czynienia z takimi szczegółami jak choroba psychiczna czy nie radzenie sobie w życiu. Depresja, nerwica i inne zaburzenia są coraz bardziej popularne globalnie. Niestety lekarze i psychologowie biją na alarm, iż żyjemy w państwie zestresowanym i zypełnym osób nerwowych, a codzienność nam w tym nie pomaga.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica - klasyfikacja, objawy »

  Współcześnie nerwica jest już jedną z chorób, które traktuje się coraz poważniej. Jest nią całokształt zaburzeń psychicznych, objawiających się w widocznej zmianie zachowania. Owe zaburzenia często wiążą się z podwyższoną drażliwością, obniżeniem samopoczucia, ataków lęku, odczuwania niepokoju lub w
  irracjonalnych zachowaniach. Zazwyczaj z nerwicą związane jest percepcja prawdziwego bólu. Niepokojący jest także fakt, że badania potwierdzają zwiększenie liczby zachorowań wśród młodzieży. Ta strona zawiera wiele przydatnych tekstów na temat tego, na co w nietypowo zachowujących się osobach powinniśmy zwrócić uwagę,
  jak również – gdzie poszukiwać wsparcia.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja endogenna »

  Depresja jest bardzo rozpowszechnionym w dzisiejszych latach schorzeniem, a jej symptomów nie należy ignorować. Dla ludzi, którzy na nią cierpią, lub zastanawiają się, czy może ona im dolegać, powstał portal depresja.net.pl. Na stronie znajduje się bardzo wiele szczegółowych informacji, które będą potrzebne zarówno w zdiagnozowaniu, jak i leczeniu tej choroby. Dzięki niej dowiemy się też między innymi, jakie są typy depresji, oraz jak została ona zaprezentowana w sztuce. Informacje są bardzo interesujące i wiarygodne, dlatego też warto się z nimi zapoznać.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Skuteczne zażegnywanie kryzysów emocjonalnych to propozycja dobrego psychologa z Wrocławia, Ewy Kowalskiej. Dyplomowany terapeuta psychodynamiczny zapewnia kompleksową, krótko- lub długookresową psychoterapię indywidualną, nastawioną na dynamiczne podejście do przeżywanych problemów. Wrocławski psychoterapeuta zapewnia leczenie lęków, bezsenności, depresji, problemów osobowościowych, a także zaburzeń odżywiania typu anoreksja oraz bulimia. Ewa Kowalska, ceniony psycholog o kompleksowym doświadczeniu klinicznym oraz psychoterapeutycznym, gwarantuje kompleksowe, zindywidualizowane podejście do każdego z pacjentów oraz sukcesywną, zaangażowaną kooperację nastawioną na twórcze pokonywanie trudności. Zachęcamy dorosłych lub młodzież ponadgimnazjalną do kontaktu z gabinetem psychoterapeutycznym: Wrocław, tel. 781660400.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia psychologiczne »

  Kompleksowa paleta wykonań poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół nowoczesnych nurtów psychoterapeutycznych. Angażowani w naszym centrum w Poznaniu psychoterapeuci oraz psycholodzy prowadzą terapię indywidualną lub grupową, czy też psychoterapię małżeństw bądź rodzin. Pracujemy w oparciu o wymienione nurty psychologiczne: terapia Ericksona, Psychoterapia Poznań oraz Racjonalna Terapia Zachowania. Gwarantujemy zauważalne rezultaty psychoterapii przy całkowitym, systematycznym zaangażowaniu klienta i psychologa. Prowadzimy pomoc psychologa dla osób borykających się z uzależnieniem lub dotkniętych schorzeniami nowotworowymi. Propozycja Centrum Psychoterapii Integralnej mieści także urozmaicony wachlarz warsztatów oraz szkoleń psychologicznych dla firm oraz osób indywidualnych. Propagujemy asertywność, komunikatywność oraz wszelkie formy rozwoju osobistego.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Magister Leszek Suligowski prowadzi swoją gabinet psychologiczny i gwarantuje wsparcie psychologiczne osobom mającym problemy w codziennej egzystencji. Kooperuje też z licznymi ośrodkami z zakresu w ochronie równowagą psychiczną. Psycholog posiada obecnie 20-letni okres pracy co w jasny sposób oddziałuje na możliwości dawania pomocy. Praca działa w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, która odwołuje siędo powstania osoby i w sposób gruntowny rozwiązuje problemach. Możliwe są także sesje dla rodzin.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Niepodważalnym atutem psychoterapii indywidualnej jest bez wątpienia możliwość zdobycia innej, inspirującej i klarownej perspektywy na nas samych jak również nasze napięcia emocjonalne. Zważywszy na to psychoterapeuta w trakcie swej pracy próbuje pokazywać pacjentowi to, czego dotąd nie widział, czy też podsuwać nowe spojrzenie na to, czego aktualnie doświadcza. Terapeuta Grzegorz Kurowski praktykuje terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Znaczącą jej cechą jest na pewno dialog terapeutyczy - sprzyjający odkryciu mechanizmów psychologicznych odpowiedzialnych za pojawianie się symptomów zaburzeń, lub trudności w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Jeśli przeżywasz napięcie emocjonalne, potrzebujesz zbliżyć się do przyczyn swych niepowodzeń w kontaktach z innymi czy też cierpisz z niezrozumiałych dla siebie powodów, umów się na niezobowiązującą konsultację. Nie zwlekaj! Gabinet pomocy psychologicznej znajduje się tuż przy wrocławskiego rynku.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • SENSICA Ośrodek Terapii »

  Jako SENSICA mamy w ofercie terapię uzależnień, psychoterapię i leczenie depresji.  To istotne,  by psychoterapia uzależnień była dająca rezultaty,  dlatego pomocdoświadczonego psychoterapeuty i psychologa podczas leczenia bywa zazwyczaj niezastąpiona. W leczeniu depresji korzystamy z najlepszych praktyk psychologii i badań nad efektywnością psychoterapii.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poszukujesz strony www dla płci pięknej? »

  Kobiety kochają globalną sieć. Czują się w niej jak zdecydowanie na miejscu. Piszą blogi i serwisy, na które piszą użyteczne artykuły dla innych kobiet.  Znajdziesz na nich takie tematy jak wystrój wnętrz,  eskapady zakupowe,  psychologia i wiele innych. Jeśli masz ochotę sięzorientować, jakie schody z drewna dopasować do dużego pokoju, gdzie odnaleźć sklep pełen odzieży używanej, czy jak przebiega leczenie depresji,  te zagadnienia znajdziesz w tym portalu.  Gorąco zachęcamy do lektury!

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny leczenie depresji- Czechowice »

  Gabinet psychologiczny to miejsce, gdzie wielu ludzi z problemami psychicznymi udaję się w ostateczności albo nigdy nie wybiera oferowanej poprzez niego pomocy. O wiele łatwiej żyło, ażeby się tym osobom, gdyby śmiało pozwoliło sobie pomóc. Leczenie depresji, nerwic to wielka pomoc, którą gabinet psychologiczny może dostarczyć codziennie. Psycholog w zależności od dylematu wie jak pomóc swojemu pacjentowi i ustala np. terapię indywidualna lub grupową. Sprawdź gabinet psychologiczny i wiele więcej na: www. psychologczechowice. com. pl.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
Najlepszy kantor internetowy w sieci
')