Najlepszy kantor internetowy w sieci

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 36

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Poznań »

  Centrum Psychoterapeutyczne MIND to atrakcyjna propozycja dla tych osób, które w wyniku doświadczonych zdarzeń oraz w wyniku niewłaściwych relacji z otoczeniem znalazły się w stanie obniżonego samopoczucia psychicznego. Oferujemy fachową asystę m.in. osobom dotkniętym stanami lękowymi, potrzebującym wsparcia. Proponujemy różne formy terapii, dobrane wyłącznie wg faktycznych potrzeb osoby potrzebującej. Ten profesjonalny psycholog, dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wybiera odpowiednią formę terapeutyczną, której zadaniem jest odbudowanie właściwego komfortu psychicznego. Psychoterapia będąca sposobem dochodzenia do istoty problemu to jedna z takich najważniejszych usług.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Atrakcyjna propozycja terapii jak również szkoleń, jaką nasz krakowski gabinet psychiatryczny oraz psychologiczny ma do zaproponowania to doskonałe rozwiązanie dla osób, rodzin, małżeństw - bezpośrednio lub pośrednio naznaczonych komplikacjami natury psychicznej. W trosce o higienę zdrowia psychicznego, oferujemy również seminaria dla psychoterapeutów oraz superwizję terapii. Terapia, jako najbardziej skuteczna droga docierania do sedna problemu lub odnowy kondycji psychicznej - to także doskonały sposób pracy z dzieckiem, w czym specjalizuje się psychoterapeuta Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz. Swoim klientom proponujemy fachową, serdeczną i dyskretną pomoc.
   

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia psychologiczne »

  Kompleksowa paleta wykonań poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół nowoczesnych nurtów psychoterapeutycznych. Angażowani w naszym centrum w Poznaniu psychoterapeuci oraz psycholodzy prowadzą terapię indywidualną lub grupową, czy też psychoterapię małżeństw bądź rodzin. Pracujemy w oparciu o wymienione nurty psychologiczne: terapia Ericksona, Psychoterapia Poznań oraz Racjonalna Terapia Zachowania. Gwarantujemy zauważalne rezultaty psychoterapii przy całkowitym, systematycznym zaangażowaniu klienta i psychologa. Prowadzimy pomoc psychologa dla osób borykających się z uzależnieniem lub dotkniętych schorzeniami nowotworowymi. Propozycja Centrum Psychoterapii Integralnej mieści także urozmaicony wachlarz warsztatów oraz szkoleń psychologicznych dla firm oraz osób indywidualnych. Propagujemy asertywność, komunikatywność oraz wszelkie formy rozwoju osobistego.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • MOTYLARNIA. Ośrodek rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet »

  MOTYLARNIA. Ośrodek rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet. Ośrodek prowadzi zróżnicowane działania wyłącznie dla kobiet. W ofercie: psychoterapia, pomoc psychologiczna, superwizja, coaching, wyjazdy integracyjne. Pomocy udzielają: psychoterapeuta, terapeuta rodzinny, pedagog, psycholog. Zapraszamy. Toruń, ul. Szeroka 41/2

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia rodzin Białystok »

  Obecny człowiek jest narażony na wiele szkodliwych impulsów, które krępują jego życie i częstokroć sprawiają przeszkody psychiczne. Może to mieć swoje odzwierciedlenie w jego jakości zdrowia, wyrazach psychosomatycznych takich jak migreny, dolegliwości żołądkowe i bóle kręgosłupa, duszności, choroby serca, bezsenność, niepłodność i sporo innych. Dzięki osiągnięciom psychologii możliwa jest sprawna wsparcie wszystkim cierpiącym osobom. Psychoterapia kierowana w kompetentny sposób jest w stanie polepszyć funkcjonowanie jednostki i spowodować, że jej życie stanie się bardziej komfortowe.
  Zapraszamy do zajrzenia do serwisu Pracowni Integra w Białymstoku. Jest to strona www, która opisuje ofertę psychoterapeutyczną fachowych psychologów. Pracują oni od lat w zespole klinicznym, który skutecznie dopomaga w wielu wypadkach. Z pomocy ośrodka mogą skorzystać osoby pełnoletnie, małżeństwa, a także rodziny z dziećmi. Proponowane kształty pomocy to psychoterapia osobista, terapia par, terapia rodzin. Akceptowalne są też konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, coaching i warsztaty rozwoju osobistego. Odrębnym domeną działalności tej placówki są treningi dla firm.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Zespół psychoterapeutyczny Nastroje działa w nurcie Gestalt i łączy trzech miłych fachowców w zakresie wsparcia ludziom mającym trudności przeróżnej istoty. Sesje mają miejsce w komfortowych pomieszczeniach a ich podstawowym celem okazuje się ograniczenie obaw oraz zwiększenie satysfakcji życia klienta. Za sprawą konsultacji psychologicznej fachowiec ma możliwość wspólnie z klientem przeprowadzać zmiany w dziedzinie reakcji czy doświadczanych emocji. Fachowa superwizja oraz wiedza praktyczna – to opisuje spotkania z Nastroje.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • SENSICA Ośrodek Terapii »

  Jako SENSICA mamy w ofercie psychoterapię, terapię uzależnień i leczenie depresji.  To istotne,  aby psychoterapia uzależnień była skuteczna,  w związku z tym pomocdoświadczonego psychologa i psychoterapeuty podczas leczenia bywa zazwyczaj niezbędna. W leczeniu depresji korzystamy z dorobku psychologii i badań nad efektywnością psychoterapii.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia lękow Warszawa »

  Polecana psychoterapia Warszawa może sprawić wyjątkowe rzeczy, wskutek tego warto wyłonić taką, która jest przetestowana i promowana. W rzeczach zażyłych które dotyczą klientów i niewiast seksuolog Warszawa doradzi co zrobić tak aby obcowanie erotyczne ofiarowywało bez liku radochy. Młodych nagminnie kłopocze niskie poczucie własnej wartości terapia Warszawa, dzięki Bogu są wybiegi aby zaufać swojej osobie. Psycholog Warszawa to postać, jaka jest w stanie odciążyć w najtrudniejszych zawiłych pozycjach i ulepszyć stan życia. Warszawski Gabinet Psychologiczny to zgrupowanie najznakomitszych psychiatrów w Polsce z kolosalnym bagażem doświadczeń i bezkonkurencyjnym postępowaniem do klienta. Z nieszczęściami warto udać się do fachmana, zatem dobry psycholog Warszawa jest wielce zbawienny. Terapia Warszawa gwarantuje powrót do codzienności, wzmaga radość życia i pozwala wykreślić uczucia, które skutkują że człowiek jest przybity. Wyszukujesz terapii dla siebie lub Twojego bliskiego, terapia bulimii Warszawa jest niezmiernie funkcjonalna i aż do tego niezmiernie skutecznie wpływa na klientów. Napięcie dotyka każdego z nas, dobry psychoterapeuta Warszawa pomoże zaradzić sobie z kłopotami.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny leczenie depresji- Czechowice »

  Gabinet psychologiczny to miejsce, gdzie wielu ludzi z problemami psychicznymi udaję się w ostateczności albo nigdy nie wybiera oferowanej poprzez niego pomocy. O wiele łatwiej żyło, ażeby się tym osobom, gdyby śmiało pozwoliło sobie pomóc. Leczenie depresji, nerwic to wielka pomoc, którą gabinet psychologiczny może dostarczyć codziennie. Psycholog w zależności od dylematu wie jak pomóc swojemu pacjentowi i ustala np. terapię indywidualna lub grupową. Sprawdź gabinet psychologiczny i wiele więcej na: www. psychologczechowice. com. pl.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Regresja hipnotyczna »

  Jestem osobą zajmującą się hipnozą psychologiczną, behawioralną, hipnoterapią (oferującą m. in. pomoc w leczeniu depresji, nerwicy, lęków, fobii, usuwanie szkodliwych nawyków, natręctw, uzależnień, nałogów, kasowanie traum i ran emocjonalnych, poprawę koncentracji i przyspieszenie oraz ułatwienie procesu nauki), jak również oferuję (jako jeden z nielicznych w Polsce) hipnozę regresyjną do poprzednich wcieleń, progresję hipnotyczną (zarówno do przyszłości w obecnym życiu, jak i do przyszłych żywotów) oraz hipnozę do życia między życiami inspirowaną metodą regresji LBL (z angielskiego: life between lives) opracowaną przez doktora Michaela Newtona – znanego i cenionego na całym świecie hipnoterapeutę i badacza świata duchowego. Dr Michael Newton jest autorem książek, w których porusza temat swojej pracy: Wędrówka Dusz, Przeznaczenie Dusz, Życie między wcieleniami, Brzmienie życia. Moja własna, autorska metoda regresji duchowej jest inspirowana jego metodą, a także wzbogacona o wiele dodatkowych elementów jak na przykład elementy religii Wschodu (m. in. badanie ilości i rodzaju karmy, jaką klient ma do przepracowania w swoim obecnym życiu). Moja autorska regresja duchowa umożliwia klientowi uzyskanie odpowiedzi na pytania z praktycznie każdej dziedziny (pytania dotyczące obecnego życia, problemów, trudności z jakimi się spotyka, jak i pytania na temat Wszechświata i świata duchowego oraz odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiego życia i tego, co jest po śmierci), a także eksplorację przeszłych i przyszłych żyć oraz świata duchowego.

  Data dodania: 12 07 2015 · szczegóły wpisu »
Najlepszy kantor internetowy w sieci
')