PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 35

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Poznań »

  Psychologia to nauka o postrzeganiu i zachowaniu jakie powstaje w charakterze człowieka kiedy jest postawiony w sytuacji kiedy posiadamy do czynienia z takimi szczegółami jak choroba psychiczna czy nie radzenie sobie w życiu. Depresja, nerwica i inne zaburzenia są coraz bardziej popularne globalnie. Niestety lekarze i psychologowie biją na alarm, iż żyjemy w państwie zestresowanym i zypełnym osób nerwowych, a codzienność nam w tym nie pomaga.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Psychoterapia jest w naszych czasach najistotniejszą opcją leczenia zaburzeń neurotycznych czy zaburzeń charakteru. Jednak zakres jej zastosowania jest znacznie szerszy. Postępowanie psychoterapeuty zmierzać musi do całościowej poprawy nasroju pacjenta, do stabilnej przemiany, polegającej na zlikwidowaniu problemów
  psychicznych. Terapia obowiązkowo dopasowana jest do indywidualnych możliwości pacjenta. Możemy znaleźć tu szczegółowe informacje na temat psychoterapii dynamicznej, behawioralno - poznawczej, jak również psychoterapii małżeńskiej czy indywidualnej. Na stronie znaleźć możemy wiele ciekawych artykułów, dotyczących szeroko pojętej psychoterapii, a także jej roli w dzisiejszym świecie.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Społeczna instytucja w Warszawie, gdzie psychoterapeuci i psycholodzy w sposób wszechstronny prowadzą psychoterapię, umożliwiając przełamanie trudności natury psychicznej. Wykwalifikowana kadra opiekuje się dziećmi i dorosłymi. Specjaliści realizują rozmaitego rodzaju terapie: jednostkowe i grupowe oraz psychoterapie małżeństw i rodzin. Zajmują się też rozwojem osobowości. Komfortowe umiejscowienie i godziny przyjęć ułatwiają czerpanie z oferty.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia indywidualna Poznań »

  Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej OTIUM powstał z myślą o klientach dotkniętych najróżniejszymi problemami natury osobistej i psychologicznej. Pracujemy pod stałym nadzorem superwizora. Jesteśmy otwarci na pomoc psychologiczną dla wszystkich osób z Poznania i okolic, które mogą potrzebować pomocy zarówno w trudnych momentach życia, jak i w związku z nietypowymi chorobami czy schorzeniami. Prowadzimy także psychoterapię małżeństw. W szerokiej ofercie naszego gabinetu psychologicznego od niedawna znajdują się ciekawe szkolenia z obszaru rozwoju osobistego i planowania kariery. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Pruszków »

  W Instytucie Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w miejscowości Pruszków pracują wykwalifikowani psychologowie, których wiedza poparta jest dogłębnymi studiami oraz praktycznym doświadczeniem. Zespół zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz grupową w podejściu psychodynamicznym oraz psychoanalitycznym. Spotkania organizowane są zarówno dla dzieci oraz młodzieży jak i dorosłych. To, co wyróżnia Instytut Psychologii w Pruszkowie to profesjonalne, indywidualne podejście.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog krakow »

  Według niektórych osób jedną z najsmutniejszych rzeczy, jaka może przydarzyć się dziecku, jest z całą pewnością rozwód rodziców. Moment, w którym mediacje rodzinne krakow kończą się fiaskiem, a praktycznie dorośli oraz ich latorośle powinni skorzystać z opieki ze strony dobry psychoterapeuta krakow. Łakną kontaktu z osobą, która za pośrednictwem psychoterapia krakow może być w stanie pomóc im znaleźć wewnętrzny spokój.
   

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza, hipnoterapia i kurs hipnozy - Warszawa - Barwy Umysłu »

  Proponujemy profesjonalną hipnozę i hipnoterapie. Leczenie uzależnień, rozwój osobisty i szkolenia. Kurs hipnozy oraz sesje indywidualne i grupowe - Warszawa Barwy Umysłu

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna psychoterapeuta poznań »

  W ostatnich czasach bardzo wielu ludzi zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi. Dzieje się tak ze względu na szybko zmieniające się warunki życia, niemniej jednak na szczęście posiadamy bardzo dobrą służbę zdrowia, która rozwija się oraz potrafi zająć się każdym pacjentem. Coraz ludzi cierpi na różnego typu, lęki, paranoje czy też stany depresyjne. Dlatego warto skorzystać z porady fachowego psychoterapeuty poznań. Nasz gabinet psychologiczny poznań, para się przede wszystkim leczeniem fobi, nadmiernego stresu, bezsenności czy nadwagi. A dodatkowo, wszystkie metody stosowane w trakcie leczenia, konsultowane są z pacjentem, w związku z czym jest to psychoterapia behawioralna poznań. Wszystkim potrzebujących skorzystania z takie pomocy, serdecznie zapraszmy.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SENSICA Ośrodek Terapii »

  Jako SENSICA mamy w ofercie psychoterapię, terapię uzależnień i leczenie depresji.  To istotne,  aby psychoterapia uzależnień była skuteczna,  w związku z tym pomocdoświadczonego psychologa i psychoterapeuty podczas leczenia bywa zazwyczaj niezbędna. W leczeniu depresji korzystamy z dorobku psychologii i badań nad efektywnością psychoterapii.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
')