PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 27

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nerwica - klasyfikacja, objawy »

  Współcześnie nerwica jest już jedną z chorób, które traktuje się coraz poważniej. Jest nią całokształt zaburzeń psychicznych, objawiających się w widocznej zmianie zachowania. Owe zaburzenia często wiążą się z podwyższoną drażliwością, obniżeniem samopoczucia, ataków lęku, odczuwania niepokoju lub w
  irracjonalnych zachowaniach. Zazwyczaj z nerwicą związane jest percepcja prawdziwego bólu. Niepokojący jest także fakt, że badania potwierdzają zwiększenie liczby zachorowań wśród młodzieży. Ta strona zawiera wiele przydatnych tekstów na temat tego, na co w nietypowo zachowujących się osobach powinniśmy zwrócić uwagę,
  jak również – gdzie poszukiwać wsparcia.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Społeczna instytucja w Warszawie, gdzie psychoterapeuci i psycholodzy w sposób wszechstronny prowadzą psychoterapię, umożliwiając przełamanie trudności natury psychicznej. Wykwalifikowana kadra opiekuje się dziećmi i dorosłymi. Specjaliści realizują rozmaitego rodzaju terapie: jednostkowe i grupowe oraz psychoterapie małżeństw i rodzin. Zajmują się też rozwojem osobowości. Komfortowe umiejscowienie i godziny przyjęć ułatwiają czerpanie z oferty.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Lublin »

  Ludzie poszukują wsparcia terapeuty z różnorodnych przyczyn, do których należą zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, lęki, objawy depresji, dysfunkcje w sferze psychoseksualnej, trudności w małżeństwie lub w środowisku pracy. Psychoterapia różni się od standardowej rozmowy tym, że cała uwaga skupia się na pacjencie. Jest to pomocne pacjentowi w stworzeniu połączenia z jego odczuciami. Pomoc, jaką przynosi terapia lublin, zależy w znacznej części od jakości relacji między psychoterapeutą a pacjentem. Kluczem do osiągnięcia sukcesu w psychoterapii lublin jest znalezienie odpowiedniego psychoterapeuty. Dobry psycholog potrafi zbudować porozumienie między sobą a klientem na bazie ufności a także zrozumienia problemów i potrzeb klienta.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • EkonINpoland »

  Internetowy Serwis Informacyjny

  Jesteś osobą szukającą dostępu do wartościowych informacji?
  Stawiasz w swoim życiu na rozwój osobisty?
  Kierujesz się w nim, tym co dobre dla Ciebie i Twoich bliskich?

  ekonINpoland - Serwis informacyjny, na którym znajdziesz:
  infoartykuły, publikacje, szkolenia online, kursy internetowe,
  i wiele, wiele więcej...

  Bądź z nami na co dzień!

  Wiesz ile osób szuka tego rodzaju informacji w Internecie?

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Olsztyn »

  Byt w dzisiejszym jest coraz bardziej kosztowny. Bywa tak, że nie umiemy się z tym pogodzić. W sytuacji, gdy mamy problemy ratunkiem staje się psychoterapia. Olsztyn to miejsce, w którym przyjmuje nie jeden psycholog. Olsztyn to także miasto, w którym mamy sposobność zacząć leczenie depresji. Rejestracja u specjalisty od psychoterapii to już nie przyczynek do obciachu. W szeregu przypadków może być skuteczną pomocą.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia indywidualna Poznań »

  Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej OTIUM powstał z myślą o klientach dotkniętych najróżniejszymi problemami natury osobistej i psychologicznej. Pracujemy pod stałym nadzorem superwizora. Jesteśmy otwarci na pomoc psychologiczną dla wszystkich osób z Poznania i okolic, które mogą potrzebować pomocy zarówno w trudnych momentach życia, jak i w związku z nietypowymi chorobami czy schorzeniami. Prowadzimy także psychoterapię małżeństw. W szerokiej ofercie naszego gabinetu psychologicznego od niedawna znajdują się ciekawe szkolenia z obszaru rozwoju osobistego i planowania kariery. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Kraków »

  Miewasz problemy ze snem? A może masz trudności, które Cię niepokoją i nie potrafisz samodzielnie z nimi poradzić? Jeśli tak to psycholog Kraków jest dla Ciebie doskonałą metodą pomocy. Magdalena Pikulska od wielu lat ma styczność z jednostkami, które potrzebują pomocy psychologicznej oraz mają problemy z zaburzeniami świadomości czy neurotycznymi.Obecnie depresja jest niezmiernie nagminną i mimo pozorom niebezpieczną chorobą, na którą może zapaść każdy bez względu na wiek, płeć czy status społeczny. niezmiernie znaczące, ażeby leczenie depresji Kraków następowało w miarę możliwości jak najszybciej. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia młodzieży krakow »

  Podstawą prezentowanej oferty jest profesjonalnie prowadzona psychoterapia Krakow. Jeśli są w Tobie wrażenia i odczucia, z którymi sobie nie radzisz, które trudno Ci pojąć odpowiednim wyjściem powinna być wsparcie osób takich, jak wykształcony psycholog Krakow. Każdy z nas przechodzi stany słabszego samopoczucia. Jednak u licznych osób stany te często stają się trwałe. Jeśli przez dłuższy czasu występuje u Ciebie stan zdenerwowania, przygnębienia (mogłoby się wydawać) bez konkretnych powodów, masz wrażenie braku kontrolowania nad swoim życiem może to znaczyć, że odpowiednim dla Ciebie wyjściem będzie rozmowa ze fachowcem, takim jak dobry psycholog Krakow. Podjęcie decyzji o takim leczeniu może nie być łatwe - w Polsce psychologia jest niestety wciąż tematem tabu. Jednak nasze indywidualne podejście do każdego każdego z klientów pozwoli na odpowiednie obniżenie stresu związanego z przełamaniem się i rozpoczęciem o leczeniu - zapewni to dobry psychoterapeuta Krakow. Oferujemy zarówno pojedyncze spotkania, jak i długą współpracę nastawioną na zlikwidowanie niepokojów pacjenta. Oferujemy też terapie takie, jak psychoterapia młodzieży Krakow. Nasz profesjonalny psychoterapeuta Krakow pomoże rozwiązać Ci twoje problemy, ułożyć życie i odzyskać spokój.
   

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia rodzin Białystok »

  Obecny człowiek jest narażony na wiele szkodliwych impulsów, które krępują jego życie i częstokroć sprawiają przeszkody psychiczne. Może to mieć swoje odzwierciedlenie w jego jakości zdrowia, wyrazach psychosomatycznych takich jak migreny, dolegliwości żołądkowe i bóle kręgosłupa, duszności, choroby serca, bezsenność, niepłodność i sporo innych. Dzięki osiągnięciom psychologii możliwa jest sprawna wsparcie wszystkim cierpiącym osobom. Psychoterapia kierowana w kompetentny sposób jest w stanie polepszyć funkcjonowanie jednostki i spowodować, że jej życie stanie się bardziej komfortowe.
  Zapraszamy do zajrzenia do serwisu Pracowni Integra w Białymstoku. Jest to strona www, która opisuje ofertę psychoterapeutyczną fachowych psychologów. Pracują oni od lat w zespole klinicznym, który skutecznie dopomaga w wielu wypadkach. Z pomocy ośrodka mogą skorzystać osoby pełnoletnie, małżeństwa, a także rodziny z dziećmi. Proponowane kształty pomocy to psychoterapia osobista, terapia par, terapia rodzin. Akceptowalne są też konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, coaching i warsztaty rozwoju osobistego. Odrębnym domeną działalności tej placówki są treningi dla firm.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoonkolog Warszawa »

  Gabinet Psychoterapii Strefa Pomocy zaprasza do skorzystania z profesjonalnych porad doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i psychoonkologów. Z oferty gabinetu skorzystać mogą pacjenci cierpiący na depresję, stany lękowe, zaburzenia osobowościowe, niepewność siebie. Psychoterapia pomaga otrząsnąć się z problemów emocjonalnych i pozbyć się doskwierających dolegliwości. W Strefie Pomocy można skorzystać także z rad doświadczonego lekarza psychiatry. Doświadczeni specjaliści zapraszają do swojego gabinetu w Warszawie na Mokotowie.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
')