PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 32

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychoterapii i terapii uzależnień - Wrocław »

  Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się pomaganiem ludziom w trudnych życiowych momentach. Są wśród nas psycholodzy - psychoterapeuci, terapeuci - specjaliści terapii uzależnień, muzykoterapeuta, lekarz psychiatra.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja endogenna »

  Depresja jest bardzo rozpowszechnionym w dzisiejszych latach schorzeniem, a jej symptomów nie należy ignorować. Dla ludzi, którzy na nią cierpią, lub zastanawiają się, czy może ona im dolegać, powstał portal depresja.net.pl. Na stronie znajduje się bardzo wiele szczegółowych informacji, które będą potrzebne zarówno w zdiagnozowaniu, jak i leczeniu tej choroby. Dzięki niej dowiemy się też między innymi, jakie są typy depresji, oraz jak została ona zaprezentowana w sztuce. Informacje są bardzo interesujące i wiarygodne, dlatego też warto się z nimi zapoznać.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek odwykowy »

  Ceniony Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA zapewnia podopiecznym pomoc terapeutyczną lub medyczną w domenach w rodzaju leczenie odwykowe i odtrucia alkoholowe Oferta terapeutyczna czy lecznicza zawiera bezpieczny oraz dyskretny detox w kameralnym ośrodku pod staranną opieką medyczną oraz psychoterapeutyczną. Turnus terapeutyczny w komfortowych warunkach – witryna w Internecie oferuje możliwość odbycia wirtualnego spaceru. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z uczestników terapii. Gwarantujemy efektywne leczenie alkoholizmu oraz innych uzależnień. Nasza propozycje to terapia stacjonarna oraz ambulatoryjna. Współpracujemy z sanatorium uzdrowiskowym, oferując pełną regenerację psychiczną i fizyczną pacjenta. Niepubliczny Ośrodek Odwykowy Oaza zapewnia powrót do życia bez szkodliwych uzależnień.Detox

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków, Psychoterapia, Psycholog Kraków, Terapia par i małżeństw, Terapia depresji »

  Specjalizuję się w terapii indywidualnej, z szerokim spektrum problemów. Pracuję z wieloma zagadnieniami, wliczając:

  - Terapię związków
  - Terapię depresji
  - Terapię pourazową i powypadkową
  - Terapię po zdradzie
  - Terapię po przejściach życiowych

  Uważam się za psychoterapeutę zwróconego na osobę, skupionego na rozwiązaniach. Moje terapeutyczne podejście umożliwia wsparcie i pomoc w efektywnym radzeniu sobie z wyzwaniami życiowymi. Łączę autorską metodologię i techniki by zaoferować wysoce spersonalizowane podejście dostosowane do potrzeb klienta.
  Ze współczuciem, zrozumieniem i humorem pracuję z każdym indywidualnie, by pomóc zbudować siłę i osiągać osobisty rozwój do którego dążymy.
  Psychoterapeuta Kraków
  Psychoterapia Kraków
  Ośrodek Psychoterapii

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Pruszków »

  W Instytucie Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w miejscowości Pruszków pracują wykwalifikowani psychologowie, których wiedza poparta jest dogłębnymi studiami oraz praktycznym doświadczeniem. Zespół zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz grupową w podejściu psychodynamicznym oraz psychoanalitycznym. Spotkania organizowane są zarówno dla dzieci oraz młodzieży jak i dorosłych. To, co wyróżnia Instytut Psychologii w Pruszkowie to profesjonalne, indywidualne podejście.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Magister Leszek Suligowski prowadzi swoją gabinet psychologiczny i gwarantuje wsparcie psychologiczne osobom mającym problemy w codziennej egzystencji. Kooperuje też z licznymi ośrodkami z zakresu w ochronie równowagą psychiczną. Psycholog posiada obecnie 20-letni okres pracy co w jasny sposób oddziałuje na możliwości dawania pomocy. Praca działa w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, która odwołuje siędo powstania osoby i w sposób gruntowny rozwiązuje problemach. Możliwe są także sesje dla rodzin.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MOTYLARNIA. Ośrodek rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet »

  MOTYLARNIA. Ośrodek rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet. Ośrodek prowadzi zróżnicowane działania wyłącznie dla kobiet. W ofercie: psychoterapia, pomoc psychologiczna, superwizja, coaching, wyjazdy integracyjne. Pomocy udzielają: psychoterapeuta, terapeuta rodzinny, pedagog, psycholog. Zapraszamy. Toruń, ul. Szeroka 41/2

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna Ego »

  Do naszej Pracowni zapraszamy osoby w każdym wieku. Pracownia organizuje np. specjalne kolonie dla dzieci z warsztatami psychoedukacyjnymi, dostępne są też zajęcia z integracji sensorycznej. Dla dorosłych polecamy wszelkiego rodzaju terapie.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vigget »

  Firma Vigget to lider w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu do przeprowadzania magnetoterapii. Nasza spółka dzięki wieloletnim badaniom i grupie naukowców z instytutu badawczego Teslab Medica, wykonała urządzenia, których funkcjonowanie niweluje różne choroby - do czterdzieści schodzeń na które możemy cierpieć. Przyrządy te są przystępne i bezpieczne w użyciu, a ich skuteczność została uznana przez specjalistów w zakresie medycyny. Naszym priorytetowym celem jest pomagać i poprawiać komfort życia naszych pacjentów stosując niwelowanie dotykających ich schorzeń, w przypadku których zwykłe metody często zawodzą.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia rodzin Białystok »

  Obecny człowiek jest narażony na wiele szkodliwych impulsów, które krępują jego życie i częstokroć sprawiają przeszkody psychiczne. Może to mieć swoje odzwierciedlenie w jego jakości zdrowia, wyrazach psychosomatycznych takich jak migreny, dolegliwości żołądkowe i bóle kręgosłupa, duszności, choroby serca, bezsenność, niepłodność i sporo innych. Dzięki osiągnięciom psychologii możliwa jest sprawna wsparcie wszystkim cierpiącym osobom. Psychoterapia kierowana w kompetentny sposób jest w stanie polepszyć funkcjonowanie jednostki i spowodować, że jej życie stanie się bardziej komfortowe.
  Zapraszamy do zajrzenia do serwisu Pracowni Integra w Białymstoku. Jest to strona www, która opisuje ofertę psychoterapeutyczną fachowych psychologów. Pracują oni od lat w zespole klinicznym, który skutecznie dopomaga w wielu wypadkach. Z pomocy ośrodka mogą skorzystać osoby pełnoletnie, małżeństwa, a także rodziny z dziećmi. Proponowane kształty pomocy to psychoterapia osobista, terapia par, terapia rodzin. Akceptowalne są też konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, coaching i warsztaty rozwoju osobistego. Odrębnym domeną działalności tej placówki są treningi dla firm.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
')