Najlepszy kantor internetowy w sieci

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 36

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Warszawa »

  Społeczna instytucja w Warszawie, gdzie psychoterapeuci i psycholodzy w sposób wszechstronny prowadzą psychoterapię, umożliwiając przełamanie trudności natury psychicznej. Wykwalifikowana kadra opiekuje się dziećmi i dorosłymi. Specjaliści realizują rozmaitego rodzaju terapie: jednostkowe i grupowe oraz psychoterapie małżeństw i rodzin. Zajmują się też rozwojem osobowości. Komfortowe umiejscowienie i godziny przyjęć ułatwiają czerpanie z oferty.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Jeżeli potrzebujesz psychologa czy też psychoterapeuty w Krakowie, ta strona jest właśnie dla Ciebie. Joanna Bednarska-Okarmus od wielu lat zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz malżeńską, a także udziela profesjonalnych porad psychologicznych. Oferuje spotkania o długości około 45-50 minut w bardzo dogodnej lokalizacji, w samym centrum Krakowa, w okolicy Placu Sikorskiego.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Lublin »

  Oferta prezentowana przez mój gabinet stworzona jest dla dzieci i dodatkowo dla rodziców.
  Konsultacją pedagogiczną praktykowaną przez mój gabinet objęte są najczęściej najmłodsi z problemem takim jak dyslekcja, zaburzenia psychicznne, kłopoty szkolne, a także dysleksja.
  Zapraszam każdego do odwiedzin.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja na rzecz Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii DROGA – fundacjadroga.pl »

  Fundacja na Rzecz Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii DROGA, to NGO non profit. Prowadzi zarejestrowany podmiot leczniczy. Obszary działalności to terapia zaburzeń psychicznych oraz uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, seksu itp.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia młodzieży krakow »

  Podstawą prezentowanej oferty jest profesjonalnie prowadzona psychoterapia Krakow. Jeśli są w Tobie wrażenia i odczucia, z którymi sobie nie radzisz, które trudno Ci pojąć odpowiednim wyjściem powinna być wsparcie osób takich, jak wykształcony psycholog Krakow. Każdy z nas przechodzi stany słabszego samopoczucia. Jednak u licznych osób stany te często stają się trwałe. Jeśli przez dłuższy czasu występuje u Ciebie stan zdenerwowania, przygnębienia (mogłoby się wydawać) bez konkretnych powodów, masz wrażenie braku kontrolowania nad swoim życiem może to znaczyć, że odpowiednim dla Ciebie wyjściem będzie rozmowa ze fachowcem, takim jak dobry psycholog Krakow. Podjęcie decyzji o takim leczeniu może nie być łatwe - w Polsce psychologia jest niestety wciąż tematem tabu. Jednak nasze indywidualne podejście do każdego każdego z klientów pozwoli na odpowiednie obniżenie stresu związanego z przełamaniem się i rozpoczęciem o leczeniu - zapewni to dobry psychoterapeuta Krakow. Oferujemy zarówno pojedyncze spotkania, jak i długą współpracę nastawioną na zlikwidowanie niepokojów pacjenta. Oferujemy też terapie takie, jak psychoterapia młodzieży Krakow. Nasz profesjonalny psychoterapeuta Krakow pomoże rozwiązać Ci twoje problemy, ułożyć życie i odzyskać spokój.
   

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoonkolog Warszawa »

  Gabinet Psychoterapii Strefa Pomocy zaprasza do skorzystania z profesjonalnych porad doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i psychoonkologów. Z oferty gabinetu skorzystać mogą pacjenci cierpiący na depresję, stany lękowe, zaburzenia osobowościowe, niepewność siebie. Psychoterapia pomaga otrząsnąć się z problemów emocjonalnych i pozbyć się doskwierających dolegliwości. W Strefie Pomocy można skorzystać także z rad doświadczonego lekarza psychiatry. Doświadczeni specjaliści zapraszają do swojego gabinetu w Warszawie na Mokotowie.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz portalu dla kobiet? »

  Niewiasty opanowały globalną sieć. Czują się w niej jak zdecydowanie na miejscu. Piszą strony www i portale, na które tworzą przydatne teksty dla innych kobiet. Odnajdziesz na nich takie zagadnienia jak wnętrza, eskapady zakupowe, psychologia i mnóstwo innych. Jeśli pragniesz się dowiedzieć, jakie schody drewniane dopasować do Twojego wnętrza, gdzie odnaleźć sklep pełen odzieży używanej, czy jak przebiega leczenie depresji, to wszystko odnajdziesz w tym serwisie. Zachęcamy do czytania!

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poszukujesz serwisu dla płci pięknej? »

  Niewiasty kochają globalną sieć. Czują się w niej jak ryba w wodzie. Prowdzą strony www i serwisy, na których publikują przydatne artykuły dla innych przedstawicielek płci pięknej.  Znajdziesz na nich takie tematy jak wystrój wnętrz,  zakupy,  psychologia i mnóstwo innych. Jeżeli chcesz siędowiedzieć, jakie schody drewniane dobrać do dużego pokoju, gdzie znaleźć hurtownię odzieży używanej, czy jak wygląda leczenie depresji,  te zagadnienia znajdziesz w tym serwisie.  Serdecznie zachęcamy do czytania!

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz strony internetowej dla płci pięknej? »

  Kobiety uwielbiają internet. Czują się w niej jak ryba w wodzie. Prowdzą blogi i serwisy, na które tworzą przydatne posty dla innych kobiet. Odnajdziesz na nich takie tematy jak wnętrza, zakupy, zdrowie psychiczne i mnóstwo innych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie schody drewniane dobrać do salonu, gdzie znaleźć sklep pełen odzieży używanej, czy jak wygląda leczenie depresji, te tematy odnajdziesz w tym portalu. Zachęcamy do lektury!

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia grupowa Bielsko »

  Istnieje kilka problemów psychicznych dla których powinno stosować się rożne rozwiązania. Psychoterapia powinna być dopasowana do stylu kłopotu. Gabinet psychologiczny oferuje inne podejście w wypadku np. problemów par i problemów młodzieży. Odpowiednia psychoterapia, jest bardzo pomocna i niezbędna do rozwiązywania problemów. Przekonaj się jak można rozwiązywać kłopoty psychiczne na: www. psycholog-gabinet-bielsko. com. pl. Zobacz jakie problemy może rozwiązać psycholog, ciekawe artykuły o psychologii.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
Najlepszy kantor internetowy w sieci
')