PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 32

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • psycholog Katowice »

  W dzisiejszych czasach wielu z nas ma kłopoty z oswojeniem się do tępa życia i pogodzeniem się z utraconym czasem. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wsparcie zasięgnięte u psychologa albo i psychoterapeuty. Osoby te wesprą w rozwiązaniu problemów i sprowadzą psychikę na dobre tory. Teraźniejsza postawa Polaków co do usług psychoanalityków nadal nie jest pozytywna, jednak coraz więcej ludzi się do tego przekonuje. Warto zasięgnąć diagnozy lekarza przede wszystkim wtedy, gdy nasze kłopoty są znaczące i samemu nie dajemy sobie z nimi rady. Pomoc porządnego specjalisty jest nie oceniona i regularne wizyty są w stanie mnóstwo zmienić. Psycholog też człowiek i zna problemy innych, pomoże, doradzi i wyleczy.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Psychoterapia jest w naszych czasach najistotniejszą opcją leczenia zaburzeń neurotycznych czy zaburzeń charakteru. Jednak zakres jej zastosowania jest znacznie szerszy. Postępowanie psychoterapeuty zmierzać musi do całościowej poprawy nasroju pacjenta, do stabilnej przemiany, polegającej na zlikwidowaniu problemów
  psychicznych. Terapia obowiązkowo dopasowana jest do indywidualnych możliwości pacjenta. Możemy znaleźć tu szczegółowe informacje na temat psychoterapii dynamicznej, behawioralno - poznawczej, jak również psychoterapii małżeńskiej czy indywidualnej. Na stronie znaleźć możemy wiele ciekawych artykułów, dotyczących szeroko pojętej psychoterapii, a także jej roli w dzisiejszym świecie.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • EkonINpoland »

  Internetowy Serwis Informacyjny

  Jesteś osobą szukającą dostępu do wartościowych informacji?
  Stawiasz w swoim życiu na rozwój osobisty?
  Kierujesz się w nim, tym co dobre dla Ciebie i Twoich bliskich?

  ekonINpoland - Serwis informacyjny, na którym znajdziesz:
  infoartykuły, publikacje, szkolenia online, kursy internetowe,
  i wiele, wiele więcej...

  Bądź z nami na co dzień!

  Wiesz ile osób szuka tego rodzaju informacji w Internecie?

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Test IQ Darmowy »

  Test IQ za darmo - brzmi dziwnie? Nic z tych rzeczy! W naszym portalu udostępniamy internautom całkowicie darmowy Test IQ. Jakość IQ Test dowodzą ogromne ilości zadowolonych internautów. Dzięki niezliczonej liczbie przetestowanych odwiedzających, test iq dopracowaliśmy do perfekcji. Zapewniamy, że wynik który otrzymasz będzie prawdziwie przedstawiał twój realny iloraz inteligencji. Przyjaciele pochwalili Ci się ilorazem inteligencji? Nie masz zamiaru być gorszy, jednak nie zamierzasz wybrać się na badanie Mensy lub wydawać 31 zł za sms-a? Tego oto testu IQ poszukiwałeś! Nie pobieramy opłat za wykonanie testu, jednakże to nie oznacza, że nasz IQ Test jakością ustępuje odpowiednikom. Wręcz na odwrót! Obsługa portalu jest ogromnie intuicyjna, wystarczy zaledwie pojedyncze kliknięcie, by zacząć rozwiązywanie testu iq. Wynik jaki dostaniesz, będzie na poziomie iq testu Mensa, za sprawą bardzo zaawansowanych skryptów dobierania ilorazu inteligencji. Nie marnuj czasu, odwiedź nasz portal i zbadaj swoje iq bezpłatnie już teraz!

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MOTYLARNIA. Ośrodek rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet »

  MOTYLARNIA. Ośrodek rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet. Ośrodek prowadzi zróżnicowane działania wyłącznie dla kobiet. W ofercie: psychoterapia, pomoc psychologiczna, superwizja, coaching, wyjazdy integracyjne. Pomocy udzielają: psychoterapeuta, terapeuta rodzinny, pedagog, psycholog. Zapraszamy. Toruń, ul. Szeroka 41/2

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Piaseczno »

  Ostatnio obserwuje się nieustanną pogoń za karierą. Przeszkadza to wyodrębnienie chwili dla siebie. Wiele ludzi nie daje rady i musi udać się do profesjonalisty. W telewizji ogłasza się wielu specjalistów, ale musi to być osoba odpowiednia. W związku z powyższym psychoterapeuta Piaseczno kieruje swoją pomoc do wszystkich potrzebujących porady. Psychoterapia obejmuje pomoc dla osób, jacy przede wszystkim:znalazły się w ciężkiej sytuacji osobistej, cierpią z powodu nerwic, borykają się z uzależnieniem, mają problemy w komunikacji i relacjach interpersonalnych, nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy, czują się wypalone zawodowo.
  Zmień swoje życie i odwiedź naszą witrynę. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  W istnieniu każdego człowieka zdążają się skomplikowane chwile, z którymi nie ma możliwość sobie sam poradzić. Najistotniejsza w takich przypadkach okazuje się specjalistyczna psychoterapeuty, który poradzi Tobie w zmaganiu się z negatywnymi uczuciami. Profesjonalnego psychologa spotkasz w gabinecie ERGO w stolicy Dolnego Śląska, który już od dużej ilości lat doradza pacjentom z różnego stylu przeszkodami. Lekarze tam pracujący mają wieloletnią praktykę, a oprócz tego liczne certyfikaty potwierdzające ukończenie licznych szkoleń.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza, hipnoterapia i kurs hipnozy - Warszawa - Barwy Umysłu »

  Proponujemy profesjonalną hipnozę i hipnoterapie. Leczenie uzależnień, rozwój osobisty i szkolenia. Kurs hipnozy oraz sesje indywidualne i grupowe - Warszawa Barwy Umysłu

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia rodzin Białystok »

  Obecny człowiek jest narażony na wiele szkodliwych impulsów, które krępują jego życie i częstokroć sprawiają przeszkody psychiczne. Może to mieć swoje odzwierciedlenie w jego jakości zdrowia, wyrazach psychosomatycznych takich jak migreny, dolegliwości żołądkowe i bóle kręgosłupa, duszności, choroby serca, bezsenność, niepłodność i sporo innych. Dzięki osiągnięciom psychologii możliwa jest sprawna wsparcie wszystkim cierpiącym osobom. Psychoterapia kierowana w kompetentny sposób jest w stanie polepszyć funkcjonowanie jednostki i spowodować, że jej życie stanie się bardziej komfortowe.
  Zapraszamy do zajrzenia do serwisu Pracowni Integra w Białymstoku. Jest to strona www, która opisuje ofertę psychoterapeutyczną fachowych psychologów. Pracują oni od lat w zespole klinicznym, który skutecznie dopomaga w wielu wypadkach. Z pomocy ośrodka mogą skorzystać osoby pełnoletnie, małżeństwa, a także rodziny z dziećmi. Proponowane kształty pomocy to psychoterapia osobista, terapia par, terapia rodzin. Akceptowalne są też konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, coaching i warsztaty rozwoju osobistego. Odrębnym domeną działalności tej placówki są treningi dla firm.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
')