PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne – terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

Szczegóły strony psychologelblag.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologelblag.com.pl:

PSYCHOLOG ELŻBIETA OKNIAŃSKA - poradnia psychologiczna w Elblągu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Jeżeli potrzebujesz psychologa czy też psychoterapeuty w Krakowie, ta strona jest właśnie dla Ciebie. Joanna Bednarska-Okarmus od wielu lat zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz malżeńską, a także udziela profesjonalnych porad psychologicznych. Oferuje spotkania o długości około 45-50 minut w bardzo dogodnej lokalizacji, w samym centrum Krakowa, w okolicy Placu Sikorskiego.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatrzy w Warszawie »

  Psychiatria jest częścią medycyny, która nierzadko jest niedoceniana. Nieraz patrzy się na nią z przymrużonym okiem. Jednak współcześnie coraz więcej ludzi nie radzi sobie z troskami. Depresje i załamania nerwowe dotyczą coraz szerszej grupy osób. Dlatego warto potrafić rozpoznawać przejawy poniektórych schorzeń, które aktualnie są dosyć powszechne. Takie przydatne treści znajdą Państwo na naszej
  stronie internetowej, która jest poświęcona psychiatrii. Poza informacjami na temat chorób opublikowaliśmy też adresy warszawskich gabinetów.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • EkonINpoland »

  Internetowy Serwis Informacyjny

  Jesteś osobą szukającą dostępu do wartościowych informacji?
  Stawiasz w swoim życiu na rozwój osobisty?
  Kierujesz się w nim, tym co dobre dla Ciebie i Twoich bliskich?

  ekonINpoland - Serwis informacyjny, na którym znajdziesz:
  infoartykuły, publikacje, szkolenia online, kursy internetowe,
  i wiele, wiele więcej...

  Bądź z nami na co dzień!

  Wiesz ile osób szuka tego rodzaju informacji w Internecie?

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków, Psychoterapia, Psycholog Kraków, Terapia par i małżeństw, Terapia depresji »

  Specjalizuję się w terapii indywidualnej, z szerokim spektrum problemów. Pracuję z wieloma zagadnieniami, wliczając:

  - Terapię związków
  - Terapię depresji
  - Terapię pourazową i powypadkową
  - Terapię po zdradzie
  - Terapię po przejściach życiowych

  Uważam się za psychoterapeutę zwróconego na osobę, skupionego na rozwiązaniach. Moje terapeutyczne podejście umożliwia wsparcie i pomoc w efektywnym radzeniu sobie z wyzwaniami życiowymi. Łączę autorską metodologię i techniki by zaoferować wysoce spersonalizowane podejście dostosowane do potrzeb klienta.
  Ze współczuciem, zrozumieniem i humorem pracuję z każdym indywidualnie, by pomóc zbudować siłę i osiągać osobisty rozwój do którego dążymy.
  Psychoterapeuta Kraków
  Psychoterapia Kraków
  Ośrodek Psychoterapii

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław - doświadczony psycholog, certyfikowany psychoterapeuta »

  Psycholog kliniczny (Rejestr Polskich Psychologów Klinicznych, nr DLS 0018) i certyfikowany psychoterapeuta PTP (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, certyfikat nr 439). Prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży (indywidualną oraz grupową) w konwencji psychodynamicznej oraz diagnostykę psychologiczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w placówkach państwowych i prywatnych służby zdrowia na terenie Wrocławia i okolic, czego efektem są setki wracających do zdrowia pacjentów. Od 1999 roku prowadzę we Wrocławiu własny gabinet psychoterapeutyczny. Zapraszam na stronę mojego gabinetu.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zaburzenia psychiczne »

  ADHD, nieśmiałość, czy schizofrenia i bardzo wiele innych to problemy współczesego społeczeństwa, które dotyczą niemal każdego. Powinno się dlatego wiedzieć jak wystarczająco dużo o takich, jak również podobnych chorobach i zaburzeniach psychologicznych. W serwisie mojapsychologia.pl otrzymacie Państwo mnóstwo informacji z dziedziny psychologii oraz przeczytacie sporo profesjonalnych artykułów i poradników. Korzystanie z serwisu jest nieodpłatne a niebawem zostanie dodatkowo otworzona ogólnopolska baza psychologów. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja na rzecz Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii DROGA – fundacjadroga.pl »

  Fundacja na Rzecz Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii DROGA, to NGO non profit. Prowadzi zarejestrowany podmiot leczniczy. Obszary działalności to terapia zaburzeń psychicznych oraz uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, seksu itp.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vigget »

  Firma Vigget to lider w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu do przeprowadzania magnetoterapii. Nasza spółka dzięki wieloletnim badaniom i grupie naukowców z instytutu badawczego Teslab Medica, wykonała urządzenia, których funkcjonowanie niweluje różne choroby - do czterdzieści schodzeń na które możemy cierpieć. Przyrządy te są przystępne i bezpieczne w użyciu, a ich skuteczność została uznana przez specjalistów w zakresie medycyny. Naszym priorytetowym celem jest pomagać i poprawiać komfort życia naszych pacjentów stosując niwelowanie dotykających ich schorzeń, w przypadku których zwykłe metody często zawodzą.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna psychoterapeuta poznań »

  W ostatnich czasach bardzo wielu ludzi zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi. Dzieje się tak ze względu na szybko zmieniające się warunki życia, niemniej jednak na szczęście posiadamy bardzo dobrą służbę zdrowia, która rozwija się oraz potrafi zająć się każdym pacjentem. Coraz ludzi cierpi na różnego typu, lęki, paranoje czy też stany depresyjne. Dlatego warto skorzystać z porady fachowego psychoterapeuty poznań. Nasz gabinet psychologiczny poznań, para się przede wszystkim leczeniem fobi, nadmiernego stresu, bezsenności czy nadwagi. A dodatkowo, wszystkie metody stosowane w trakcie leczenia, konsultowane są z pacjentem, w związku z czym jest to psychoterapia behawioralna poznań. Wszystkim potrzebujących skorzystania z takie pomocy, serdecznie zapraszmy.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
')